Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jinak, že k wow vychází knížky, mi přijde srovnatelný s tim že Justin Bieber vydal paměti $)
    • filias
      Svět je to rozsáhlý, námětů spousty, nevidím co je na tom špatně (jo, jednu jsem taky četl a je to klasická standardní fantasy)
    • keigi
      Nehrotil bych to tak. Richard A. Knaak patří mezi nájemnými fantasy psavci ke špičce. I když jako oddychová fantasy to bude maximálně průměr, ve srovnání s ostatními herními kniham ... (tři tečky) ...

      A samo je to tu proto, že WOW stránky patří pod "games funstránky program" *3*
  • Milá redakce, proč nejde reagovat na článek k wow? *9*
    • Nebudou moc diskuze.Trolí se.
    • ano, pojdme reagovat zde! co tu dela wow clanek to snad neni pravda!
      • Mám z tebe pocit, že bys rád trolloval.. Ale pozor pane dexter toto ne. O sobotě večer, nadávat na wow bys chtěl? To bys pak, jak ti co wow hrají věnoval i ten nejlepší čas na to čemu se rád věnuješ *8*
  • Suprovej podcast.Příjemný host.Odhalení hry do Score bylo epické *3*
    • Mopped
      Jaká bude?
      • Half Life 2 *4*
  • calwin
    nič v zlom ale to všetci češi každú vetu končia "ty vole" "ty jo" ? :D
    • Jde o typicke parazitni sluvko, ci v tomto pripade o slovni spojeni. Vtipne je, ze si jejich pouzivani navsimne nejen mluvci, ale mnohdy ani posluchac, kdyz se na to primo nezameri. Mezi dalsi parazitni slova patri napr.: proste, jako, jakoby, v podstate, vicemene, vlastne a spousta dalsich... Schvalne si zkuste pustit nahodnych 5 minut z podcastu jeste jednou a spocitat vyskyt slovicka "proste". Priste by se mohla parta z games domluvit, ze ten, kdo ho vyslovi, bude platit symbolickou pokutu. Za chvilku se to potom clovek odnauci... :-)
    • Vsichni ne, ale je jich dost. Hloupy zlozvyky, ktery si clovek ani neuvedomuje.
      • nejvic je ted cool ty vole kravo vole :D
    • Jo, drtivou většinu ano, minimálně ti mladší, to je taková náhražka místo tečky na konci věty, já takhle taky mluvím a ani si to neuvědomuju, to až zpětně, kdyby sis zašel do nějaké školy, tak se budeš divit, jaká slova se objevují v obyčejných větách např. o hezkém počasí :) Vy to na Slovensku nemáte? *3*
      • calwin
        tak jasné... ale mne to prišlo dosť nechcem povedať otravné skôr nezvyklé... hlavne keď sa bavili hoši medzi sebou :))) že si svojim spôsobom nadávajú je docela úsmevné :D
        • JJ takhle tady mluvi par lidi... clovek, ktereho pc hry zivi tak nejspis i mluvit musi, aby si pripadal jako chlap :-)
    • Mopped
      To je to samé, jak to vaše ty kokso.
      • Mechwarrior_bw
        paradoxne častejšie počujem "ty vole" aj na Slovensku :) dosť sa to u nás rozšírilo... asi to bude vďaka českému dabingu mnohých seriálov, filmov a poradov ako "Áno šéfe" kde Pohlreich "voluje" v každej vete *1*
      • calwin
        neviem jak ty ale ja som teda nepostrehol to že by to niekto u nás používal za každou druhou vetou ... :D
        inač prekvapuje ma ako vás to strašne provokuje... už ma idete roztrhať :D
        • No tak od vás zase slyším za každou větou - hej? ty vole. *16*
        • Mopped
          To nebyl atak, mě to neprovokuje. Jenom jsem napsal, že to máte taky.
    • Cahir
      Jo. Teda alespoň ti, co za něco stojej. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit