Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velice dobrej Fight Club.
    • Trol.diskuzni
      Ani moc ne...
      • CrocoRay
        Tady mi to přijde, že to mínuskování v diskuzi je někdy i docela zbytečné, když vidím, že nějaký trol jenom vyjádřil stručně svůj názor a hned schytal 4 mínuska.....
        • janchor
          Je to nejjednodušší způsob jak vyjádřit, že s tím názorem nesouhlasíš.
          • CrocoRay
            Stejně se mi ten styl mínuskování moc nelíbí, protože tady bývají mínuska často zneužívána. A spíše než za vyjádření nesouhlasu s jiným názorem (někdy třeba rozumným ale odlišným), bych dával mínuska těm, kteří píšou naprosto blbosti, uráží ostatní a honí si svá ega na tom. Ale to je fuk, jenom jsem vyjádřil svůj názor a rozdýchám to, když se mnou ostatní nesouhlasí a dají mi sto mínusek *4*

            No, i když tahle diskuze už upadla celkem v zapomnění, takže se nedivím, kdyby můj příspěvek nikdo nečetl a já byl těch mínusek ušetřen *1*
  • Enclaw
    Téma free-to-play her by bylo určitě zajímavé :) A taky by mě hodně zajímalo téma o modifikacích do Skyrimu, případně i jiných her (ale Skyrim hlavně :D )
  • Tenhle díl se mi líbil, taková pohodička, žádný překřikování. Navíc mi Pavel Dobrovský mluvil s X-COMem z duše *4*
  • dira
    Ehm, jentak mimochodem :o) nechtěli by jste si stanovit nějaký konkrétní den kdy budete podcast opravdu vydávat? Já jen, že dle posledních informací má den před "konkurencí" a vychází většinou naopak :o) den po konkurenci :D Byl bych vám vděčný kdyby jste stanovili nějaký den a cirka i čas ať nemusím každý den 30kráte koukat jestli náhodou nevyšel :o)
    • janchor
      Ten den stanovenej je: čtvrtek. Někdy má natáčení nebo střih skluz (zrovna v posledních dílech se to bohužel několikrát takhle sešlo), ale zpoždění vždycky hlásíme, a když to jde odhadnout, tak i s informací, v kolik zhruba bude novej díl venku. Stačí se podívat do diskuze, na twitter nebo facebook.com/fcpod

      Jinak platí čtvrtek v průběhu dne, viz těch x desítek dílů, kdy to tak bylo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit