Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobry podcast. Co sa tyka slovneho spojenia "ty vole", tak obcas to rusilo. Ak pocas vety padne 10-krat "ty vole", tak to trochu rusi a je jedno, co je to za slovo, alebo slovne spojenie. Ak v jednej vete niekto pouzije 10-krat slovo vlek bude to mat na mna rovnaky efekt. Celkovo to bolo ale vpohode. :)
    • Súhlasím, ale neplatí to u Karla Drdu ty vole!
  • hehe husty podcast. hlaska "vyblita grafika" a "vysral slon" ma dostala na kolena :D nahodou trosku vulgarity nezaskodilo a pekne to osviezilo. :D
  • kdo je to ten dlaždič? je videt jak jak to Lukaše už stvalo protože je slusnej kluk
    • janchor
      Slušnej kluk sice jsem, ale neštvalo. Karel je jedním z lidí, u kterých to strpím!
  • imbecilne bečkovej pribeh v diablu 2 jo? to je d3bil
  • lol to co je za blbečka co kritizuje hlas monka, ten je nahodou z celyho diabla to nejlepší a rika se tomu přízvuk vole parodia seš ty vole
  • smejki
    Moralisti, offended?
    http://www.youtube.com/watch?v=fHMoDt3nSHs
  • Karel je klasik
  • Achievement unclocked: ultimátní vole-átor!
    Během podcastu č. 80 zazněl celkem 159krát výraz "voe/ty voe/vole/ty vole", z to 128krát z úst Karla Drdy!

    Pořadí soutěžících v cíli: 1. Karel Drda (suverénní vítěz), 2. Lukáš Grygar, 3. Martin Bach, 4. Pavel Dobrovský (jste bohužel poslední, přesto děkujeme za účast!).

    Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se příští týden na shledanou!
    • ucho
      díky za spočítání.
    • Ty mas fakt hodne volnyho casu :D
  • Jeden z nejlepsich podcastu Karel vyborne reaguje :D mel jsem rty od ucha k uchu
  • dohrál jsem diablo, 4 akty herni doba tipuju pod 8 hodin a to jsem nespechal, pribeh pripouštím ze mel jisty nadech tragicnosti ale podani na urovni ordinace, farmit itemy nema cenu kdyz si je muzu koupit. 6/10 Co lituju že na tohle v recenzich nikdo neupozornil *13*
    • Ja tipovat nemusim, protoze mi to pise v infu. Normal jsem prosel komplet cely, vyslechl vetsinu rozhovoru a trvalo to 13 hodin.
      • ten udej nebude smerodatny protože tam bude i doba co jsem byl afk nebo se kochal grafikou nebo psal v chatu jaka to je zla hra
        • komu jsi v chatu psal? dyt jsi to prece hral asi 3 dny pred vydanim, to tam asi moc lidi nebylo, ne?
          • par kamaradu taky hackeru to hralo se mnou tak jsem si psaly
      • To sou teda naprd hry, takdle kratky. Ja si se svou Valkyria Chronicles 2 uz vyhral 46 hodin, a jeste neni konec :)
        • Tak normal neni konec :) Momentalne se jako velka cast hracu snazim projit A2 na inferno a mam nahrano 88 hodin a nemam v planu s tim prestat.
          • Tak to by se mohlo rict u kazdy hry, ktera se hraje znovu na vyssi obtiznost, ale OK :)
            • Dejme tomu. U Diabla tohle asi funguje.
            • Navic vyssi obtiznost neznamena to samy jako ta predchozi + vyssi staty. Hracum se napriklad stale odemykaji nove skilly.
            • To mas pravdu, ale ja osobne povazuju za "herni" dobu tu, kterou u hry stravim a stale se bavim. Kdyby me to bavilo, klidne bych ji hral na stejnou obtiznost. Hra, ktera ma delku 100 hodin, je mi k nicemu, kdyz me po 5 hodinach prestane bavit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit