Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sakra, tučňák na hrad nebo alespoň do politiky!! Významné mlčení by tam bylo potřeba !:D
  • Hairy_Ass
    Pojede tučňák taky na E3? *15*
    • eb42
      Jestli vzali tučňáka sebou, tak jsou taky největší česká výprava! *1*
  • My chcem Karla vole
  • Tučňák mlčí za každé situace!
    http://www.hrej.cz/tv/level-138-level-tv--340/
    • SnakePlisken
      Takže to není ve skutečnosti tučňák, ale křeček! :D
    • Cahir
      technická: Kde přišel Grygar o chrup? *1*
      • janchor
        V mládí na hokejbale.
    • Grifus
      Tak kazdej ctenar zlate ery LeveLu snad vi co je zac! *1*
    • To vies on je hardcore zurnalista a neplitva dych na hocijake temy...
  • GlaDOS
    Tučňák? To mi připomnělo staré časy v Levelu, resp. Level TV.
  • hezky fusekle
  • kde je KAREL?
  • LamacJoysticku
    Jak jste tam jenom 4 tak se mi libi zmena pohledu kamery. A poprve jde idet na TV. A dobre jste pokecali.
  • Já vždycky myslel, že je to jen shoda jmen, ale při té Lukášově poznámce, že je nejpovolanější pro práci s dalekohledy :), jsem si všiml že je i velice podobný našemu slavnému astronomovi.... Je tady nějaká souvislost?
    • Tady je to samej bystrozor. :-D
    • Ludo
      ty vole, co to?!?!?!?!

      tak toto ma odrovnalo, doteraz som si to nevsimol a ani ma to nenapadlo
    • janchor
      Nyní už máš dostatek indicií: http://aaraaf.net/temp/rocknrolla.jpg
      • Hairy_Ass
        Tak tahle souvislost mě opravdu nenapadla. *3* Inu, Česká republika je malá.

        PS: Není tady ještě někdo příbuzný s někým slavným. *1*
        • LamacJoysticku
          Treba s Jirkou Pomeje?
          • Hairy_Ass
            Myslel jsem slavnou osobnost trochu lepšího kalibru. *1*
      • Uf, jsem z toho objevu úplně konsternován. Nebudu tady vypisovat, jak tvůj táta formoval můj pohled na svět a vesmír, stačí když přiznám, že mi na střední, někteří spolužáci, přezdívali Antihmota.... *15*
        • Poslední dobou mě pobavilo prohlášení nějakých vědců, že když se Higgsův boson nenajde na stávajícím LHC, měl by se postavit větší. Trocho mě to připomnělo Adamse a jeho Hlubinu myšlení.... *15*
          Ale já spíš naznačoval jakého ze mě knihy a pořady pana Grygara udělaly nerda, než odborníka na astrofyziku *1*
        • LamacJoysticku
          co ted frci? Ja to sleduju totalne laicky. Teorie strun, membrany? Jak to ted vypada? Nejakej odkaz treba, nejakej smer. Vis jak to myslim *3*
          • Cahir
            Je dost těžký držet krok. Zejména Američani mají hodně bujnou fantazii...

            BTW, Lukáši, co tvůj vztah k astronomii, fyzice a vědě obecně?
            • LamacJoysticku
              mrknu se na to, diky za tip.
            • janchor
              Lamac: Na tohle téma jsou docela silný (a zároveň srozumitelný) čtení Paralelní světy od Michia Kaku, ale má to jeden háček - všechny tyhle variace strunový teorie se čím dál víc zdají být jako naprosto slepá ulička, která podle některejch názorů výzkum jen brzdí. Ale na tý teoretický rovině je to rozhodně fascinující.

              Uvidí se, jak s tím zamíchá LHC, už plive první zajímavý výsledky.
            • LamacJoysticku
              prave, cim vetsi, odvaznejsi silenost, tim vic me to oslovuje. Je to paradni.
            • janchor
              Veskrze pozitivní.
      • Amylee.Anderson
        *8*
      • LamacJoysticku
        Jak ta fotka vznikla? Ty parohace ukazuji ted vsichni, strasna moda. Ale s p. Grygarem je to jina vesta. Rad tvyho tatu posloucham. I kdyz ten jejich militantni Sysyfos.... Ted jsem cetl na strankach F.R. Čecha, ze Ringo je kmotrem jeho syna- taky vedce :) Jakyho kmotra vybrali tobe?
        • janchor
          Zcela náhodou. Jinak Ringo v tom má bordel, za kmotra byl mně, ale jsem jedině rád, že už si to pamatuje blbě.
          • LamacJoysticku
            proc? je to parani manicka. I kdyz kdo vi jakej je doopravdy. Tipuju, ze je dost prisnej. Jako, ze si tvuj tata vybere Ringa je celkem ulet. Bud rad, ze ti nesla ta hnusna muzatka pres atomovou energii :) Asi vis ktera. Mas hvezdarskej dalekohled?
            • LamacJoysticku
              ja taky. Cumim semo tamo na kratery.
            • janchor
              Dalekohled nemám, zatím jen triedr!
      • Cosi
        Kam chodíš Lukáši na ty Kruegerovský svetry?
  • Grifus
    Haaah tucnak je zpet! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit