Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • merlo
    Ooou its a snaaake... http://weebls-stuff.com/songs/badgers/ *15*
  • MGS je hrozna sracka! A Kojima je dement!
    • Jop tak ten filtr máte rozbitej! Stačí napsat vykřičník a je to pýčo! Tak na jednu stranu nadáváte, že de o teaclub a né fightclub a pak chcete aby byl superobjektivní a ťuťuňuťu a když si dovolí říct svůj názor tak ho tu ukřižujete!
      • Je rozhodně velice zajímavé, jak Danovo plivání na všechno vítají posluchači potleskem vestoje, ale když se Lukáš trochu přísně opřel do Metal Gearu, hned byl oheň na fanboyovské střeše...
        • Trol.diskuzni
          Dan má alespoň tak nějak ke všemu své výhrady (včetně Falloutu, Zaklínače, Mafie a dokonce i Red Dead Redemption), zatímco Lukínek Grygarů má prostě svoje modly, které by uctíval i za cenu konce své recenzentské kariéry (např. TES) či naopak hry, ke kterým by si rozhodně nikdy neodpustil plnou palbu negativ (např. Gothic). Nehledě na jeho ústřely typu "první dvě Diabla jsou na kulové, ale trojka mne svým příběhem konvertovala na absolutního Diabelievera! *14* "...
      • len pre tvoje info... Grygarova zadnica nieje tak velka aby si sa do nej vošiel cely...
        • Ty jseš vážně vadnej.
          • jop, presne tak ako ten váš spolok ritolezcov...
            • Někdo ti šáhnul na tvou oblíbenou hračku, tak se hned rozbrečíš a začneš kolem sebe kopat a urážet, viď.
            • Neserte mňa, chalani, nebo vám zazpívám! *16*

              http://www.youtube.com/watch?v=0cPEbgEDcbw
            • bráškové, no tak, už se zase hádáte?
            • Trol.diskuzni
              Nějak se v tomto vlákně přestávám orientovat... Takže kdo vyhrává? *1*
        • Takže už to máš asi odzkoušeno .. možná kdybys sebou nebral všechny ovce tak by to šlo! No škoda tak si asi budu muset vyzkoušet tu Martinovu. *14*
    • Trol.diskuzni
      ... říká bratranec Lukáše Grygara. Seems legit.
  • Je to marné, je to marné... a... je to marné.
    Tady přece nejde o nějaké MGS. Já prostě nevidím důvod proč někoho urážet nebo se mu vysmívat. Každému se líbí něco jiného, a né každému to či ono musí sednout.
    At už je to MGS série nebo GTA,CoD či Angry Birds. Stejně tak to může být Zaklínač, Deus EX, Mass Effect či v budoucnu Dishonored.
    Pro někoho je třeba problém shlédnout 12-minutový teaser trailer a hodnotí ho, a zřejmě takovým způsobem hrál předchozí hry.
    Jestliže Spector říká "více vkusu", tak ono toho bude chtít mnohem více.
    Nevím no, ale tomu hřmění-bible už jste blízko. tak hlavně nepřetéct do basketbalu a s chutí do toho.
  • I hate Ayn Rand!
    • bobsh
      Děkujem za informaci
  • to Dado:
    Kto je to Kojima mi vysvetlovat nemusíš, hral som myslím tri - štyri hry s uvedenej série.
    Tou alegóriou s COD som len naznačoval, že popularita nejakej série, bez ohľadu ako dlho trvajúcej naozaj nemá s kvalitou jej príbehu zhola nič spoločné.
    Takto músím len súhlasiť s Lukášom, že medzi príbehom Metal Gear Solid a trebárs Modern Warfare nie je s kvalitatívneho hĺadiska takmer žiadny rozdiel.
    To že istá skupina nekritických Kojimových fandov ho považuje za poloboha len ukazuje na to, v akom hlbokom marazme sa filmová scenáristika nachadza trebárs oproti filmu.
    • ...no... snád sa ani ďalej nebudem vyjadrovať fakt to nemá cenu ked je niekto presvedčený o tom že COD:MW pribeh = MGS príbehu... očividne vieš o hre tolko kolko Grygar...
      • to Dado:
        Keď mne a Grygarovi vysvetlíš, v čom je teda príbeh Metal Gear Solid tak úžasný, že patrí do zlatého fondu nielen herného priemyslu, ale všetkého čo ľudská imaginácia vytvorila, tak uznám že sa v tom naozaj nevyznám, ale na to treba asi pádnejšie argumety ako si predviedol doteraz... *2*
        • ja som narozdiel od vás argumentoval až až... a myslim si že dostatočne.
          • No okrem toho že je MGS modla mnohých hráčov som sa od Teba nedozvedel nič....
            No nič presvedčil si ma že kvality tohto produktu sú dokonale skryté *2*
            • končim tuto debatu... nie že by som nemal argumenty ale nikam to nevedie...
            • Robotron3
              Pane bože. V MGS máš velice složitý příběh, s celou historií mnoha a mnoha postav. Máš tam vztahy, motivace, lásky, antipatie, msty, celé je to hlavně o postavách a čím si během těch her a konfliktů prošly. Ani nedokážu pochopit, jak tohle někdo může srovnávat s čistou střílečkou Call of Duty, aniž by byl padlý na hlavu? Slušně řečeno?
      • Prečo? V oboch prípadoch je priemerná hrateľnosť a pri príbehu prekombinovaného ťažkého béčka by v ani jednom prípade teda Oskar nehrozil...
        COD na príbehu aspoń nestojí, kdežto MGS áno. A v situácii, kde v príbehovo orientovanej hre táto súčasť stojí za prdlajz je jasné, že niečo je teda šeredne zle....
        V dobe PSX bola po všetkých stránkach kvalitnejšia séria Syphon Filter a fakt, že sa kult stal z Kojimovho prerasteného mačkopsa, ma bude napĺnať úžasom asi navždy ... *3*
    • Robotron3
      Že není rozdíl kvality mezi příběhem Metal Gear a Call of Duty MW? To je síla, co se vždycky v diskusích dozvim. Snad radši ani nečíst...
    • oprava: samozrejme herná scenáristika
  • Ronox
    http://www.youtube.com/watch?v=FdIZa2lFfTc což takhle dát si nějakej speciálek co? :D
  • Nerd show :-)
  • Chce to šťávu Chce to přidat. Chce to kvalitu. Chce to objektivitu. Chce to vytříbené filmové a hudební názory. Chce to muže, jehož nejoblíbenějším filmem je Zoolander a Univerzální voják. CHCE TO VÁVRU!
  • MGS - film s hernými prestávkami.... pane bože... dalši borec čo hodnotí niečo o čom vie totálne h*vno...
    • Hlavně že tvůj názor je ten jedinej správnej, co. Každýho to bavit prostě nemůže.
      • Moj názor? niekde ho tu píšem? ja rád čitam Grygarove recencie/pozeram videorecenzie... ale teraz priznal že to nehral nevie o čom to je ale napriek tomu mu to nebránilo na hru kydat... takže tak Dodo...
        • janchor
          Kydat? Toliko jsem se snažil vysvětlit, proč se mi Metal Gear nelíbí. Hrál jsem MGS a kus Snake Eatera, jak si teď vybavuju, a ze čtyřky toho viděl dost na to, abych si odvodil, že není pro mě. Ukázka z Ground Zeroes mi to jenom potvrdila.

          V mým případě holt platí, že když Snake, tak jedině Plissken.
          • Ja len že nazvat jedného z najlepšich a najkvalitnejších ludi v obore retardom a uslintaným deckom mi príde trošku moc.... ja to každopádne beriem MGS sa nemusi každému páciť ja len tvrdim, že ked neviem, nehral som a nezaujíma ma to tak sa zdržim vášnivého komentáru a hlavne o hre ako je MGS čo je modla mnohích hráčov a pre mnohích je to najlepšia hra vobec.
            • Ferdis: absolutne nechápem ako mozes porovnávat hru ktorá tu uz je od 80 tych rokov s COD... to fakt nechápem.

              Pre tvoje poučenie - http://en.wikipedia.org/wiki/Metal_Gear , http://cs.wikipedia.org/wiki/Metal_Gear tu zistiš kto je Kojima a čo je MGS - a po prečitani to porovnaj s COD znova prosim ta a pochopíš rozdiel.
            • Dúfam, že si v rámci objekivity niečo podobné myslíš aj o modle x krát vačšieho počtu hráčov - série COD *15*
          • Cahir
            Ale jedině ten, co utíká z New Yorku, ten druhej za moc nestojí (ale tohle je božííí http://www.youtube.com/watch?v=2_E9ebt1a_s)
        • Caincz
          Podle mě si pleteš pojmy "kydat na něco" a "vyjádřit svůj názor". Lukáš zrovna patří k těm, kteří svůj názor umí vyjádřit slušně a relevantně ho podložit argumenty. A to říkám jako velký milovním MGS. Viz. můj avatar.
          • Robotron3
            Nazvat Kojimu retardem je podle mě už krapet za hranicí slušného názoru podloženého argumenty.
        • Sorry, ale tak mi to vyznělo. Já zkusil dva díly MGS série, ani jeden jsem nedohrál a podle toho videa, co zveřejnili se už víckrát o MGS ani pokoušet nebudu. Pro mě to holt není.
  • Trol.diskuzni
    Kde jsou časy prvních dílů, kdy to ještě nebýval takový TeaClub...
    • Na 94. pravidlo muzu rict jen Badger!
      http://www.youtube.com/watch?v=EIyixC9NsLI
      • miss :X
    • deridon
      awww kde jsou ty časy, kdy jsi tu ještě nebyl :D
      • Tolik plusů jsem ještě u nikoho neviděl *1* *1*
        Je vidět jak je tu trol nepopulární a nenáviděný *1*
      • To už si pamatují jenom "elders of the internet"
        • Lawliet
          To už ani Matrix nepamatuje *1* asi starší verze..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit