Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě třeba velmi vadí KarrullID. Přijde mi vyjadřováním jak typický český buran, co je všechno špatně, všichni jsou idioti, jen on je pan chytrý. Nevím co dělá v životě, ale s tímhle člověkem, bych fakt obchodovat nechtěl. Stačí uknou na jeho twitter. Navíc pokud se ho nebo skupinky někdo zeptá, tak odpoví tím arogantním stylem. Zajímavé byly podcasty s Vavrou či s Rybkou, ale jinak dnes už sorry, ale podcasty vynechávám. Moderátor je přitom fajn. Jako pravidelného hosta bych si přál, aby se častěji objevoval Honza Volejník, hrám skutečně rozumí a říká věci skutečně k tématu a rozhodně na mě nepůsobí jako šiřitel blbé nálady. Upřímně, ale podcasty mi přijdou zbytečné.
  • Trapne ako vzdy, ale uz sme si zvykli .
    Sak po 99x.
    Pana Boha kto ich za to plati ? To musi byt riadny K *1* K *1* T
  • Ronox
    Řešte si co chcete, ale mně vždycky FC příjemně zkrátí čas v práci. O úrovni mluvit nebudu, protože to stále beru jako médium díky kterému znám názory ostatních na dění na herní scéně. Nebudu říkat, který je super a který ne, protože všechny mi přinesou informační hodnotu, kterou vyčtu pouze formou flashek. Jen tak dál kluci.
  • Fight club 98 byl super, 99 dobrej. Já nevím co pořád chcete, úroveň je samozřejmě kolísavá jako ostatně skoro u všeho v životě, ale kolísavá nad průměrem. Já jsem spokojen. Drda kdyby se mírnil bičem tak taky v pohodě. No a těším se na STOVKU.
  • morokura
    To maj lidi v dnešní době vážně tolik času, že se tady v diskuzi řeší takový hovna? Kdo si chce ušetřit několik minut života, tak si přečtěte prvních 5 komentářů a dolu radši nescrollujte... Jinak další příjemnej podcast, sem hodně zvědavej jak se povede stovka a kdo všechno přijde. Ale myslim, že kvalita bude vysoká, Karel Drda se dostaví :D
  • Neví někdo jak se jmenuje v EVE Poláčkův charakter? Rád bych nějak ocenil jeho práci pro games.cz
    • sleepless
      Poláček EVE nehraje, protože svou loďku ve vesmíru chce manuálně řídit #freelancerforever
  • z týdeníku měsíčník.
    • Fight Club by stacil aj raz za 10 rokov *15*
  • velka skoda ze je to zrovna 20,to uz slavim narozky..no snad na pres rok nebo u dalsi 100vky :)
  • Tři už jsou dav.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit