Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no_matter
    hoši z Hollywůdu by si měli uvědomit rozdíl mezi hrou a filmem, zatímco hrát za Kratose je určitě velká zábava (GoW jsem nehrál), tak dívat se hodinu a půl na holohlavce jak smete všechno co mu přijde do cesty mi velkým zážitkem moc nevoní...
    • Win Diesel ale každého baví *15*
    • deridon
      já bych řekl, že to může být skvělá podíváná, jako bylo 300.. prostě testosteron, krev, řev na každém kroku.. takové to zobrazení řecké mytologie ala přehnanost a krvelačnost všudě kam se podíváš, prostě super film na vypnutí a užívání si "badass" momentů
      • no_matter
        proti 300 ani slovo, ale nerad bych viděl něco ve stylu Hněv Titánů apod. ptákovin
        • Hněv Titánů určitě nebyl špatný a mě se to líbilo,nemluvě o "Immortals" to je fakt bejkárna nadruhou.
      • ano pokud to bude tak jak píšeš spushlasím s tebou ale jestli to bude kvůli ratingu a vytřískání peněz z těch co jim ještě nebo 18 zmírněný tak to bude další filmová adaptace hry
  • No... to by mě teda zajímalo jak dopadne ten Deus Ex film. A přitom GoW by se dal, dle mého, nejlépe udělat jako CGI, spíše než s živými herci, neboť si nedokážu představit, jak tam běhá, řekněme, Vin Dýsl (je též plešatej) a máchá oněmi Kratosovými meči na řetězích, to by muselo vypadat vážně vtipně.
    O DE filmu by se dalo i uvažovat jako o AAA filmu, jelikož by to bylo dobře zvládnutelné, stačí nenajmout nějaká paka, která to přetvoří v bondovku.
  • No, na tohle bych umel napsat scenar taky "Kratos bezi, strasne zrube nejaky typky, pak jednomu urve hlavu, nacpe ji dalsimu do krku, dalsich 10 zmasi retezem, preskace par rokli, zmasi dalsi typky retezem, zrube bosse a nakonec mu vytrhne hlavu i s pateri" :D
    • *kop z otocky* *kratos leží*
    • LA tě volá, chlape :)
    • Izmæl
      Příspěvek dne!
    • T H I S !
  • Uwe Boll by byl rozhodně lepší. Sága The Foresight Duties of Naughty Derps se mu povedla na výbornou.
  • A záhy přijde oznámení, že se režie ujme ostřílený videoherně adaptační matador Uwe Boll.
  • Škoda. Měl to dostat Uwe Boll, je to nejlepší režisér na světě. Na hry je to expert. Uwe Boll na hrad.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit