Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud film tak podle Warcraftu 3, pokud by to mělo být podle WoW tak z toho udělat serial ve stylu Her o trůny, ale otázka je jestli by s to chytlo. Příběh Warcraftu 3 je dokonalej tam není co vymejšlet.
  • film bude podle knizek
  • Kdyz se to tak vezme, tak proc by se nedal udelat film ve stylu WoW? Vezmete si pribeh velice dobreho filmu Tales of the Past, to bylo tocene ve WoW a jak se jim vyborne vydaril samotny pribeh. Me osobne to velice bavilo :-)
    PS: Celkove je dlouhy pres 2 hodiny
  • jasny , 3 roky budou tocit wowko film :D a kdyz to p0s3rou tak se to jen prejmenuje na kung-fu Panda styry :D :D :D
  • čo viem ja film sa nebude vôbec tykat world of warcraftu (wow)ako online hry.
    Pribeh bude tvorit WarCraft strategia a to bud "WarCraft II: Orc and Humans" nebo "WarCraft III: Region of Chaos". Ano wow je vlastne dej strategia, a chcem povedat nečakajte tam pribeh s wotlk alebo cata. Takže kto čital knihy o warcraftu bude to niečo stoho :)

    prečo blizzard tak dohliada na film a ma velke naroky ? - proste nechce na hru vrhnut zle svetlo tym že sa film nevidari, bola by to taka zla reklama

    koniec koncov blizzard si môže dovolit vyberat hry ako diablo wow starcraft su spešne hry ktore im vynašaju dost

    potom preporovnanie napr. hra far-cry dobra hra vela fanušikou vela ohlasov, a film hrôza nedalo sa nato divat

    ja osobne sa na film težim a kludne si počkam ak to bude stat zato preca len zlich filmou je dost :D a na dobri sa počkat oplati
  • Pokud pujde pribeh ve stopach Cataclysmu, pand a D3 tak se mame opravdu na co tesit :D
  • film bude o hraci wow, o jeho zivote ve hre. a koncit to az udela max level
  • nejak si ten film nedovedu predstavit, hlavne o cem by mel jako byt, protoze pribeh ve wowku mi prijde dost o nicem. zajimavejsi uz sou udalosti, pribehy v jednotlivych lokacich, ale to uz by bylo spise na serial
    • A přitom má zrovna Warcraft tolik materiálu, který by se dal v klidu zfilmovat.
  • Tak klíč by měl jít ke mě protože si myslím že jsem dobrý kluk a mám zlaté srdce a nikdy jsem nic nevyhrál a splnil by se tím můj sen. "Ty byl menší pokus jak udělat tenhle post zajímavý*14* " Teď vážně. Wow jsem přestal hrát před několika měsíci a zrovna dneska jsem pomyslel na to že bych se rád podíval jak na tom ty pandy jsou, tak jsem šel na stránky blizzu a doufal jsem že snad bude nějaká open beta pro všechny ale bohužel se tam dá dostat jen na invite, tak jsem byl docela zklamán. Pak jsem klikl na tenhle odkaz ohledně Warcraft filmu a vidím že tady někdo nabízi beta key. Moc tomu sice nevěřím protože málokdy někdo nabízí věci zadarmo ale kdyby se mi objevil na mailu tak bych byl určitě rád. Takže kdyby náhodou se ti zdál můj post "zajímavý " tak tady je můj mail : kareel12@seznam.cz . Přeji hezký večer
  • Když už jsme u WOW, mám k dispozici už týden v mailu 3 beta klíče na testování jak říkám já "přiteplených pand". (mám k takovým věcem prioritní přístup díky zaměstnání). Nevím jak je to "vzácné zboží", na 3 betaklíče do SC2 HoS mám asi 30 zájemců mezi kamarády, Pandarii jsem udal jen jednu a 2 klíče jsou volné.
    Podmínkou je vlastnit účet na battlenetu.
    Mě jsou totálně k ničemu, WOW bojkotuju, ale tady by to snad někdo nevyužil.
    Takže malá Tiscali soutěž - 2 nejzajímavější -re na tento post (napište proč by měl jít klíč zrovna za vámi) dostanou do mailu dnes o půlnoci každý jeden Beta Pandaria klíč.
    • JMK měl asi nejhorší pozici v tom, že odepisoval jako první a ostatní dva po něm měli víc času a "šanci" vymyslet něco lepšího.
      I když argument o kamarádovi je fajn, Annom sám podle svých slov WoW moc nemusí, takže sorry Annome, druhý klíč jde do zahraničí na trance182@pobox.sk

      Je tu celkem relevantní šance, že v pondělí budou ještě 1-2 klíče, takže si tvůj mail tetranot@seznam.cz uložím a pokud se ke mě aspoň jeden dostane, půjde k tobě.
    • Tak mam 3 zajemce na dva klice takze minimalne jednoho z vas aspon prozatim zklamu.
      Lukáš je dobrý kluk a dle vlastnich slov se pokousel ke klici dostat - prijde mi tedy ze ma fakt zajem to zkusit.
      Takze jeden beta-key posílám na kareel12@seznam.cz.
      • Jestli mas jeste posledni, prosim, rumluke@gmail.com , nebudu tady psat zadny posty typu, posli to mně protoze.... Budu rad, kdyz ho dostanu, kdyz ne, nic se nedeje.
      • Tak díky teda, ale zatím nic na mailu nemám *9*
        • aha tak uz mám tak moc díky jede to
    • Tak klíč by měl jít ke mě protože si myslím že jsem dobrý kluk a mám zlaté srdce a nikdy jsem nic nevyhrál a splnil by se tím můj sen. "Ty byl menší pokus jak udělat tenhle post zajímavý " Teď vážně. Wow jsem přestal hrát před několika měsíci a zrovna dneska jsem pomyslel na to že bych se rád podíval jak na tom ty pandy jsou, tak jsem šel na stránky blizzu a doufal jsem že snad bude nějaká open beta pro všechny ale bohužel se tam dá dostat jen na invite, tak jsem byl docela zklamán. Pak jsem klikl na tenhle odkaz ohledně Warcraft filmu a vidím že tady někdo nabízi beta key. Moc tomu sice nevěřím protože málokdy někdo nabízí věci zadarmo ale kdyby se mi objevil na mailu tak bych byl určitě rád. Takže kdyby náhodou se ti zdál můj post "zajímavý " tak tady je můj mail : kareel12@seznam.cz . Přeji hezký večer
    • Tak velmi se s kámošem těšíme na ochutnávku... i když WoW až tak nemusím rád bych pandárii zkusil pomohl by si 2 lidem na jednou. Děkuji kdybys mě vybral
      PS: nerad píšu slohy e-mail: tetranot@seznam.cz
    • Kluc by som prijal aj ked som WoW nehral neaky ten mesiac. Trochu je blbe ze chces pocut odpoved tuto kde je to na ociach Haterskej kolonii, ktora bude urazat vsetkych WoW a Ex-wowkarov :D..... Stacit asi nebude ze som hraval na TBC (aj ked na free serveri - za char. - Troll Hunter) niekolko rokov a momentalne som inactive na Offiku.... Viac by som ti napisal keby si zvolil inu alternativu (Dovod som pisal vyssie)...:P.... Za skusku nic nedam a keby si predsa len nevedel kde to mas poslat tak rad kluc privitam na trance182@pobox.sk *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit