Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VonHayek
    Pod tou hladinou jsou alespoň ryby, ale nad ní mi ty lodě připadají až nepříjemně sterilní - nebo jsem jediný, komu tam chybí lidé..?

    Snad ve finální verzi tam aspoň těch pár pixelů pobíhat bude. *4*
  • Walldstein
    Osobně bych byl raději kdyby zvolili období třeba Napoleonských válek to byly panečku lodě...ale to by bylo pro tak malou cílovou skupinu že by se jim to asi ani nevyplatilo dělat...
  • já se na to těším jak malej kluk. A bitvy na blízko bych se nebál, kdo měl někdy PS2, tak na něj byla hra Naval Ops warship ( kdyžtak najděte na youtube, ale neplést s naval ops commander ) a to byla asi nejlepší námořní arcadová bitva co zatím byla udělaná a ovládání ovladačem bylo super.
  • Sakra, vždyť to je jak Counter Strike na moři. Mohli se mlátit čepicema a nářadím z kuchyně, vždyť na takovou vzdálenost ani děla nepotřebovali.
  • Vím že je to orientační ale ten závěr mě vyděsil... pokud se bude bojovat na takovou vzdálenost tak to bude děs a hrůza... čekal jsem boj aspoň na 2 km ale tohle...
    • rancor1223
      Spíš na 10km, to je skutečná vzdálenost na kterou se má takovými loděmi bojovat.
  • Vidlec
    Ještě nám chybí World of Potatoes :D :D :D
  • Nadhera.
  • Narozdíl od World of Warplanes je už zminěné World of Planes of Gaijinu povedenou hrou :)
  • A take by to hlavne chtelo zlepsit komunikaci mezi hraci a vyvojari, protoze to co predvadi WG je opravdu beloruska habadura
  • No rad bych videl nejakove videjka primo z hrani, ale pokud to moc nezmrsi muze to byt pekna podivana, jelikoz World of Tanks neni spatna hra ,naproti tomu World of planes vypada zatim velice hrozne, hlavne ovladani des a hruza.
    • XorxoxTalarius
      Jo ovladani je kapitola sama pro sebe :D ZKousel jsem Xboxovy controller a nebyl jsem schopen niceho. Premapoval jsem si to tedy na klavesnici a nebylo to o moc lepsi :D Teda kdyz nepocitam ze jsem myslel ze si zlamu prsty :D
    • Trosku te poopravim-je to World of warplanes, world of planes je od nekoho jineho
      • rancor1223
        Ono je to jedno. WoWP má jednoduchý arkádový letecký model, ale ať pilotujete čímkoli, stejně téměř nic netrefíte. Ve WoP by mělo být létání realističtějí, ale popravdě, ten rozdíl je celkem malý, jen si musíte víc dávat pozor na rychlost. Mimoto dost podivným způsobem buguje (šílené nevysvětlitelné vruty směrem k zemi...). A především, pokud nejste nějaký velký fanoušek letadel, ani jedna vás bavit nebude. Na rozdíl od WoT, kde je hraní skutečně oddechové (pokud vám nejde o nějaký super úspěch), tady se musíte celou bitvu soustředit na řízení a to moc zábava není.

        WoBS vypadá fajnově, ale stejně si myslím, že WoT zůstane nejhranější, nejúspěšnější a nejzábavnější.
    • Jj, porad jsem se tesil jak malej do alfy/bety, pred par dnama mi poslali pozvanku, a po pul hodine hrani jsem to smazl.

      Ty lode by se mohly dat, tam neni na ovladani nic moc co zmrsit, spis jsem zvedavej jakym zpusobem bude bitva probihat (jestli tam bude nejaky kryti napr za ostrovama, ja to bude s ryholosti a manevrovatelnosti lodi atd..), prece jenom u tech tanku je to jednodussi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit