Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak MH jsem nehral a ani nevim presne o co tam jde, takze nezatizen temito znalostmi se na to treba nekdy podivam

  • Tanatonaut

    Bože ty triky. Ta sto let stará Inception hudba.  Nádhera. Zase Anderson nehrál nebo neviděl ani prd z MH. Ameřičtí vojáci s kulometama ? jako fakt ? 🤮 😀 A já mívával Millu dost rád.

    • redicius

      Tak podle ostatních fotek tam běhá domorodec s mečem, asi se někam přesunou/přesunuli a asi jim ukáže, že místo kulometu lepší meč .. nevíme, o co jde, nevíme co to je za záběr, trošku bych brzil s nějakýma závěrama..

      Ano, bude to Bčkovej film, ale to se vědělo hned jak to oznámili, takže pokud jsi měl Millu rád, pravděpodobně z residenta a to snad už úrovní kleslo i do Céček .. nechápu prezentaci jakýhokoli zklamání ;)

  • mr.clayman

    Holt když to točí ten patlal Anderson, co se dá čekat? 😐

    • Tak uplnej patlal ala Uwe Boll nebo John Moore to neni, nektery jeho
      filmy mam rad a divam se na ne pravidelne (Horizont udalosti, Zoldak
      legie zkazy, prvni Rezident evil nebo Rallye smrti), ale taky je pravda,
      ze ma hodne spatnych filmu, ktery sem ani nedokoukal...

      • Nechtěl jsem na to reagovat, tak jsem rád, že to udělal někdo jiný. Plný souhlas. Pak se něco zlomilo (Milla?) no a začal psát kraviny pro manželku.

      • mr.clayman

        S tím souhlasím. Na rozdíl od Bolla měl pár dobrých filmů, ale mám pocit, že na každý jeden z nich připadnou tři, po kterých člověk vyleze z kina hloupější.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit