Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obrovské thumbs up autorovi za zmínku o hudbě v traileru - Refused za tu chvilku googlení rozhodně stojí.
  • Vakek
    kdyby někdo chtěl tak klíč do PC bety :)
    HMC3T-DK2Y9-3WTN2
  • Včera jsem si dal asi tak dvě hodinky v Beta verzi. Přístupný je pouze MP. Vypadá to krásně, běhá jak hodinky, ale jinak MP klasika. Buší do sebe dva týmy, hlava nehlava. O kvalitách SP to říká jen to jaká bude grafika, případně fps. Pro mně vcelku postradatelná demoverze, nejsem příznivce multiplayerů. Ale i tak doufám, že tvůrci vykouzlí v single kampani alespoň tak hustou atmosféru jako měl DOOM3.
  • Proč má hra od id techu renderovaný filmeček místo opravdového traileru?
  • Řěžba jak sviňa!
  • No neviem, cim dalej tym menej sa na novy doom tesim. Hodne zmiesane pocity vyvolava. Ak sa mu zadari tak to bude skor tym ze podobnych hier dnes nieje vela nez tym ze by mal nejaku super kvalitu. Nostalgia je fajn ale proste niektore momenty sa uz opakovat nebudu. A pritom je tolko znaciek a zanrov ktore by mozno stali viac za to ich vykopat z vzkriesit. Znovu napisem ze by som fakt rad vydel keby Bethesda dala prave iDsoftu do ruk licenciu na Terminatora nech spravia nove pokracovanie alebo len remake/reboot. Taky Terminator Future Shock/Skynet v podani IDSoftu by som si strasne rad zahral.
  • Jsem "closed betě" MP a zatím dobrý, pravda dostávám čočku každej zápas *1* . Ale kdo měl rád Q3 Arenu, tak bude s MP spokojen. Pevně doufám, že i SP bude lahůdka. Grafika výborná, i ten můj šrot to zvládá výborně, takže spokojenost. Mohu jen doporučit.
    • Zdravim, jak to v ty hre s pohybem? Da se tam nejaky trickjumpovat? Myslim strage jumpy, circle jumpy, a tak, nebo je to jenom o tom drzet sipku dopredu?
      • Je tam double jump a jetpack (obojí se aktivuje jednou klávesou, defaultně mezerník). Přičemž ten jetpak aktivuješ tak, že uděláš double jump a pak necháš podrženou klávesu. Trysky jedou jen chvilku, takže nemůžeš poletovat jak se ti zlíbí. Taktických prvků je tam mrtě. Ale je to takovej fičák, že než se rozkoukáš, jsi kaput. Působí to všechno dobře. Připomíná to Quake Arenu. Osobně nejsem MP pozitivní člověk, takže můj názor ber s rezervou. Každopádně to vypadá, že pro cílovou skupinu to bude zábava. Já se těším na singleplayer.
      • Přiznám se, že jsem neměl čas něco vyzkoušet. O MP Dooma mi v celku nejde, zajímá mě spíše SP, ale když už jsem v betě, tak jsem se chtěl podívat na level design. Ale není čas, protože náhlá smrt je tam docela permanentní než někam dojdu *1* . V podstatě není čas na experimenty natož si level projít *1* . Možná poreferuje někdo zkušenější.
    • jak moc velký šrot?
      • TheGGG
        určitě jen GTX 980...
        • CPU: Intel Core i5-6400 (Skylake-S, R0) 2700 MHz (27.00x100.0) @ 3299 MHz (33.00x100.0)
          Motherboard: GIGABYTE Z170-D3H-CF
          Chipset: Intel Z170 (Skylake PCH-H)
          Memory: 8192 MBytes @ 1333 MHz, 15.0-17-17-35 - 8192 MB PC21300 DDR4 SDRAM
          Graphics: GIGABYTE GeForce GTX 750 Ti, NVIDIA GeForce GTX 750 Ti, 2048 MB GDDR5
          Drive: WDC WD10EZEX-00BN5A0, 976.8 GB, Serial ATA 6Gb/s @ 6Gb/s
          Drive: HL-DT-ST DVDRAM GH22NS50, DVD+R DL
          Sound: Intel Skylake PCH-H - High Definition Audio Controller
          Sound: NVIDIA GM107 - High Definition Audio Controller
          To nemá zbla společné ani s průměrným Game PC. Ale já jsem spokojen. 1920x1024 to jede a to překvapivě svižně...
  • No neke—"švédské hardcorovo-punkové kapely ze Švédska"
  • Tohle je opravdu parádní trailer a doufám, že ten to DOOM udělá čest svému originálu, zatím to tak vypadá! *1*
  • brw, proc je na konci video z trojky?
    • Protože dvě první věty v článku.
    • ze by kvuli ty zminovany kapele v clanku? chce si to precist taky *3*
      • tak nakonec sem sam za debila, protoze sem to taky cely necet *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit