Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "nicméně zatím je identita dalších společníků v oficiálních materiálech střežena"
    nič strážené nie je, Serah a Noel sú jediné hratelné postavy.
    • ales.smutny
      Měl jsem spíš na mysli ty proklamované hostující postavy, které se přidají jen na určitou sekvenci.
      • tak z hosťujúcich tam bude asi len lightning, aj to sa nevie, na jak dlho. Miesto dodatočných postáv bude tá pokemon zložka, kde tretím do partie bude vybrané monstrum, tie sa budú dať odchytávať a levelovať.
        • ales.smutny
          Myslím, že je tam nejen Lightning, ta monster složka ja jasná, to bych ani nepočítal, ale vypadá to, že těch hostovaček by mělo být víc...ale uvidíme.
    • dúfam že to tak nie je, ale mám strach hlavne po tom ako som zistil že budem rekrutovať nepriatelov. ak sú jediní dvaja tak príbeh bude hrozne pomalý, 13 u mňa zachránilo zo začiatku to že som každú chvílu menil prostredie a postavu... *9*
  • heartless_cz
    Takhle měla vypadat FF13. Mám jim odpustit, že musí hru dělat na dvakrát, aby nějak vypadala, a já si ji musím dvakrát koupit?
    • Tak já byl z XIII v některých aspektech taky zklamanej a tohle vypadá, že bude cesta k lepšímu, ale zatím si raději počkám jak vyzní recenze a hlavně názory hráčů... Slibů od tvůrců už jsem se naposlouchal...
    • zipp
      Já 13-ku ješte ani nedohrál.Sem se těšil až se dostanu z toho tunelu, a když sem se dostal do gran pulse, tak sem to vzdal. Systém vylepšování postav mě vůbec nemotivuje zlatá 7 a 8. Jediný co se v 13ce povedlo je snad vylepšování equipu.
  • Chocobo racing, zajimavy pribeh, velke lokace aocividne vysoka hodnota pro znovuhrani, no vypada to dobre. Mozna az na ty quicktime eventy.
    • Vskutku vskutku... snad se poučli z chyb FF XIII a toto bude pecka.

      Pak už nezbývá než čekat na Versus. A taky anglické vydání FF ReiShiki.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit