Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To vážně někoho baví ... ty Telltale blbiny? :D .... Jsem to teď poprvé vyzkoušel, co dali na PS+ ke stažení 2. Sérii Walking Dead a teda musím říct, že takováhle hra-nehra mne vůbec nebere. Vydržel jsem na to koukat (protože hrát je moc silné slovo) asi 20 minut, než mne to začalo nudit přílišnou pasivitou :).
  • Tak trochu som sklamaný z voľby zradcu, kedže tam bolo jasne poukazované na maestra a dávalo by to tak oveľa viac zmyslu, než voľbu ktorú zvolili - v štýle u stole my pony. No na druhej strane som zvedavý, ako to nakoniec dopadne, kedže niektoré postavy mi celkom prirástli k srdcu aj keď Borderlands to určite neprekoná...
  • 4 měsíce... už si ani nepamatuju jména Forresterů, natož co jsem udělal.
  • Už očekávám představení druhé série tales from the borderlands. Toto má svoje kvality (hlavně musím pochválit dabing herců skutečně hrajících v seriálu), ale vůbec to nedosahuje na ostatní TT hry (snad až na MC fail).
    • Ferdis2
      Tak ja dúfam zase v druhú sériu The Wolf Among Us.
      • Jj, Wolf mi přirostl k srdci. Sice Tales from Borderlands byli cool, ale nedokázal jsem se s žádnou z postav vžít... narozdíl od Wolfieho.
    • Inquisitor
      Jo Tales from Borderlands zrovna hraju a je to fakt hodně povedený. Zatim nejlepší počin od Telltale.
  • Už se těším. Sice mě to nebavilo jako Tales from the Borderlands ale i tak. Hlavně se těším až Whitehillům všechno vrátím a do posledního je zabiju...... nebo to prostě dopadne jako klasické Game of Thrones a celá moje rodina zemře krutou, pomalou a bolestivou smrtí...
    • asi skor to druhe :D ale nechame sa prekvapit ale myslim ze to bude mat otvoreny koniec na 2. seriu
  • teda řeknu vám, ten novej Fallout, to je fakt průšvih

    o hrách od Telltale nic nevím
    • Co je to za blba?
      • Ty? 3 dny po vydani jsem tu nenasel o Fallout 4 zadny clanek (divny kdyz se predtim psalo o kazdym prdu) a citim potrebu vyjadrit sve zklamani a frustraci a zaroven varovat lidi, nekupujte to proboha! Byt tu nejaky clanek o F4, nepisu to ke hre od Telltale
    • ArmanonAnrak
      O Telltale vím dost ale o Falloutu nevim nic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit