Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KOJIMAAAAAAAAAAAAAAAA!
    You glorious bastard!
    Před tímhle videem jsem se o hru zajímal jen jakože jo, kdyby to přišlo tak bych si to asi jakože zahrál, ale tak nějak jakože mě to vubec nebere.
    Fuck you, Kojimo! Teď to chci jak sviňa, takže doufám, že ta pc verze pořád platí!!!
    A Sunny je cute as fuck. *14* *14*
  • video super :) zavzpominal jsem si na davne casy pri hrani MGS 1 a 2. Pak mi umrel PS2 a nic vic jsem ze serie bohuzel nehral :( Tuhle serii povazuju za jednu z tech nejlepsich napric vsemi platformami.
  • Trailer vypadá fantasticky, ať už po grafické nebo zvukové stránce...Měl jsem tu čest si zahrát demo a musím říct, že ať už ta hra vypadá na první pohled jakkoliv divně, hraje se perfektně... *3* Hlavně s tím šikovným mečíkem můžete rozsekat skoro všechno, co vidíte, nepřátele samozřejmě uplně nejefektivněji a nejlépe... *1*
  • zdeeneek
    Kdyz jsem na zacatku videl, ze ma trailer skoro 7 minut, tak jsem si rikal kdo na to vydrzi koukat. Pak to zacalo a ja najednou koukam, ze je 7 minut pryc. Hodne povedenej trailer.
  • BLADIA-AMNESIA
    Hmm.
  • Lawliet
    No zřejmě se s tou hrou docela nadřeli, tak jim to neberme. Za zkoušku to určitě stojí.
  • Stillson
    Hideo Kojima je mistr svého řemesla. Tenhle člověk prostě umí
  • fuuu , na mna silna davka sladuckej melancholie a pateticna
  • TheGGG
    Těším se a koupím
  • To je fakt divna hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit