Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No som zvedavy. ci bude ovladanie rovnako hrozne neprakticke alebo vyuzije komfort , ktory poskytuje v takomto type hry mys. Pretoze v predchadzajucom gamepadovom dieli, namiesto kontextovych info, drag & drop a pod. sa bolo k vsetkym info okrem percenta strelby preklikat cez 2-3 obrazovky.
    A gameplayovo by som vazne privital navrat k AP, zlozitejsej logistiky inventara a vybavy a vyvazenejsie classy..nie, ze vsetko povrazdi sniper.
  • No jejich boj, připraví se o velkou spoustu peněz. Mně je vcelku jedno, na jakou platformu to koupím.
    • Psychotic
      Souhlasím. První XCOM jsem hrál na PS3, ale nemám problém koupit dvojku na PC. Snad to utáhne i ta moje šunka.
  • MickeyMutant
    1) Vývojáři nemají dost peněz na vývoj na konzole
    2) PC hráči řvou: "Sláva! Hurá! Hosana!"
    Sousedova koza prostě musí chcípnout, jinak se z vesmíru vytrácí radost.
    • del0
      "Vývojáři nemají dost peněz na vývoj na konzole..."

      "Vývoj není dotován výrobci konzolí..."

      -fixed-
    • Chim
      A co třeba upřímná víra PC hráčů, že hra vyrobená na míru pro jejich platformu bude lepší, než multiplatformní titul?
      • MickeyMutant
        Víra jejich nechť je provází.
  • jsem rád že se rozhodli pro PC platformu. A ještě víc, že JEN pro tu jednu platformu. Aspoň ta hra bude za něco stát. A díky GoG, Steam a podobným distribucím, nepřijdou zkrátka ani vývojáři, protože PC hry se prodávají lépe než před pár lety, řekl bych.
    • ne, jen jim steam a gog odežere 30% prodejů...
      • zaty
        Kolik myslíš, že mají z prodeje krabicovek? Když odečteš tisk, logistiku, marže distributora a koncového prodejce, tak bych se vůbec nedivil, že to bude podobné s tím, co jim sebere Steam nebo GOG.
        • C-BEAM
          z krabicovky má vývojář méně než z elektronického prodeje.
  • tak snad už tentokrát optimalizují alespon ovladani a menu pro pc. jinak nejvitpnejší na jedničce bylo jak jste se schovali za zastavku z plexiskla a bralo se to jako težky kryt. njn konzole *7*
    • ...ty si vazne KKT...
  • Ja som si jednotku neskutočne užil a dohral aj viac krát. Atmosféru skvele dopĺňala skvelá hudba. Jediné, čo mám výhrady je ten koniec. Celý tím asi zahynul. Ale bol som v tom, že pozemšťania emzákov porazili. Tu dvojka tvrdí, že emzáci vyhrali. Ale teším sa na to a na ďalšie skvele strávených desiatky a desiatky hodín :)
    • no nevím, v Jedničce na konci umřel jen jeden vyvolený člen týmu, ostatní ve videu odlétají na základnu.....
    • Ja by som sa pripravil na nejaké prekvapenie ala "volunteer" sa cez červiu dieru dostal do alternatívnej reality, postaral sa o to, aby emzáci bez problémov vyhrali a teraz riadi advent a emzáci to všetko tak plánovali (a to všetko kvôli väčšiemu cieľu, ktorý naznačil uberethereal v jednotke) .

      Tiež nepochybujem, že v niektorých "storyline" misiách uvidíme starých známych ako dr vahlen či shena.
    • Spades
      Podle mě je to to samé co mezi českým UFO Aftermath a Aftershock. Aftermath měl 2 konce, a Aftershock pokračoval tím, kde vyhráli emzáci.
  • Všude dobře, na PC nejlépe *4*
  • Takže v podstatě to co mě sr*lo na "jedničce" bude i ve dvojce? Ten retardov*nej bojovej system a vývoj postav? A ty věci ohledně managementu základny? S předobjednávkou podruhý Firaxisu nenalítnu. Radši si znovu zahraju X-COM od Microprose.
    • Nebojte o obou hrách dobře vím. :) Caues Drasťo. :)
      • drasta
        Caues :D BTW. tak me napada nehrajes nahodou WT tanky? :D
        • Chvíly jsem je hrál, ale nijak mě to nechytlo.
    • A nebo zkus UFO:Extraterrestrial, ani nevim zda uz vysla dvojka.
      http://www.ufo-extraterrestrials.com/
      http://www.ufo2extraterrestrials.com/
      • FridayManul
        Lol, oni na tom ještě pořád dělají? Jak je to dlouho, to už musí být snad 10 let.
    • Zkousel jsi Xenonauts?
  • Firaxis port nevylučuji ale bude to až po vydání na PC.
    • XorxoxTalarius
      A jak se jim zije, kdyz nevylucuji?
  • Jinak jak koukam na ten trailer, tak to muze i vypadat tak, ze bude hlavni zakladna vlastne litajici mesto :)
    • Avengers...
      • Spades
        A co UFO: Aftershock?
        Zajímalo by mě, jestli se tím inspirovali...
      • Jj, to me doslo. Ani vlastne nevim proc az ted, i kdyz je mozny, ze jsem si toho vsiml i predtim. Ale ted to bylo jak palici do hlavy :D *zing*
        • tvl jumpe.. prijd nekdy na TS ti narvu do hlavy.. ze jooo ze to tak bude :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit