Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdar.... da sehrat HD s kamosem po lanu i kdyz on HD nema?.... jdou sparovat ty dve hry?
  • Jsem si to "HD" pripsal na krabici
  • Menší připomenutí. Od Strongholdu 2 byl jejich vydavatelem 2K Games a víme jak následující díly dopadly. Stronghold 3 byl jejich prvním titulem bez 2K jako opět nezávislé studio. Špínu bych tedy necházel za předchozí díly jenom na Firefly (2K má velký vliv na hry, viděli jsme to i tady v Čechách).
    • sleepless
      Jeden zasadni rozdil je v tom, ze 2K Czech je interni studio, u ktereho je logicke, ze do toho vedeni keca. FireFly neni interni studio a pristup vydavatele je trosku jiny. Fakt, ze Firefly dvojku i trojku pokazili a 2k games uz s tymem nespolupracuje, ten by mel leccos napovedet...
  • Mato1987
    heh, nedávno som si na notase prešiel kampaň pôvodného strongholdu, a nejaký hd remake ma absolútne netrápi. Keby sa radšej niekto podujal na nejakom slušnom pokračovaní Knights & Merchants, to by som jásal ako malý :)
    • KaM!!..jedna z nejlepších středověkých strategií, který jsem kdy hrál vůbec...škoda jen, že jí moc lidí nezná a nikdo se neodhodlal vytvořit plnohodnotný 2. díl.. *13*
      • jo byla to paráda hlavně když ti zdechla celá armáda na hlad nebo že si dal blbě charge a chlapci běželi přímo do věží *1*
  • Takže 1.Listopadu po práci kupuju na Steam :D už se těším. Dlouho jsem nehrál tak precizní strategii.
  • Když už jsme všechno posralli, uděláme HD verzi toho puvodního :D
    • nějak ty prachy musí získat zpět... *15*
  • Kr.Pa
    Mám stronghold colection pack, na gogu crusadery, tak si to ted koupim potreti *15*
    • Majitele Strongold collection na Steamu,ziskaji HD verze zdarma *3*
  • Nezlobil bych se za nějaký težší lordy. Vlk z nich byl nejlepsi a clovek jich klidne porazil osm najednou. :D
  • HD kolekce i na PC ? ..... Hanba na vás ! Dřív to řešil komunitní patch , a dneska ? ... :(
  • Mohli by trochu upravit AI nepřátel, aby nestavěli furt stejné hrady, ale sem tam je nějak poměnili, něco přidali, ale samo že styl stavění by u každého nechali stejný. Trochu mě to pak začalo štvát, jak jsem proti nim hrát dokola *10* *15* Ještě umožnit nekonečné budování příkop s vodou a velikost map pro čistý building. Hmm, dream!
    Ale jo, podle ceny se uvidí, a podle zlepšení že.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit