Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoky.
    Nevie niekto ako vymením zraneného hráča za náhradu?
    Mám správu a nejde to dalej,pokial ho nevymením. dakujem
  • Čau chlapi, mám na vás dotaz. Jak to je s tím státním občanstvím u hráčů? Většinou to bývá tak, že po třech letech se hráč stane občanem dané země a tudíž zmizí kolonka "CIZINEC" a uvolní se místo v sestavě pro jiného cizince, což je super. Ale teď k věci...rozjel jsem si sezónu za Shakhtar a jde to skvěle, ale více než polovina týmu se skládá z cizinců a to i tehdy, když tam hrají už cca 8 let (Hubschmann, Srna, ...). Nevíte proč? V té Ukrajině to snad neplatí nebo co?
    • V některych zemích to je třeba na 10 let :) když si klikneš na informace (nemužu si vybavit ted jak to tam je) tak tam maš počet dnu do ziskani občanství :)
  • Ahoj nešlo mi spustit FM2012 .Zjistil jsem že velký problém dělá jen Vista jako taková což já mám..:(..Stáhnul jsem si image na ulozto a přez demona spustil.Nainstaloval.Zkusil zapnout.Nejdříve jsem cca. 20vteřin čekal a až pak se rozjela.Ale po úvodních reklamách to padlo na plochu a nic.Vystřídal jsem několik Cracků a program neodpovídal už vůbec.Pak jsem zjistil-Že po instalaci zkopíruju z Cracku jen soubor FM.exe jen ten jediný a hra se konečně rozběhla...:)) Snad jsem tím někomu pomohl... *5*
  • Zdravim. Asi budu za pitomce, ale neví někdo jak mám dát odpočinout hráče, aby byl fit pro další zápas? děkuju
    • Ehm že bys ho nenasadil do zápasu?
  • http://www.powerplaymanager.com/r417002

    Super manager!
  • Mám dotaz.. po instalici mi naskočí vždy jen Steam?.. nevíte čím to je? *16*
  • Bude tady i recenze FIFA Manager? Rád bych porovnal
  • Zdravím chlapi, taky vám chybí trénování standardních situací a naučených pohybů? Mrzí mne, že prostě nastavím sestavu, dám pár obecných rad a pak už jen sleduju, jak to umělá inteligence sama zvládne. Třeba v takovém Ultimate Soccer Manager III (rok 1998-99) šlo natrénovat řadu pohybů hráčů po hřišti, kdy jsem přesně nastavil, kam má hráč kdy běžet, a to teprve byla trenéřina. Pak byla radost ty hráče sledovat. Nějaké pokusy měl poslední Championship Manager, ale pořád to byl zlomek mých přání. Holt by tohle asi nebylo pro dnešní mainstream.
    • ales.smutny
      No zeovna standardky jdou teď celkem slušně editovat.
      Jde nastavit, kam má kopající mířit (bližší, vzdálenější tyč, hlavičkář apod) a zároveň, kam bude kdo z týmu nabéhat. Už se s tím dá celkem vyhrát:)

      Je pravda, že nejde říct přímo daný "metr" kam se má postavit, ale systémově už jde dělat různé kejkle.
      • Hmm, "teď". "už"? Tato nastavení byla ve FM odnepaměti.
        • ales.smutny
          Tak to jsem je možná roky neviděl, ale tohle není, že se řekne, kdo má kam nabíhat při standardce, ale je to sofistikovanější...IMO je to novinka...
          • Není. Ani novinka, ani sofistikovanější. "Wizard" na tvorbu standardek byl minimálně už v minulém FM. Navíc nabízí naprosto stejné možnosti, jaké se dřív nastavovaly i nadále nastavovat dají v klasickém přehledu taktiky. Viz obrazovka tuším "Set Pieces". Jediný rozdíl je v tom, že nástroj na standardky jejich úpravu nabídne postupně a s obrázkem.

            Obdobně vlastně funguje "Tactics Creator" nebo jak se jmenuje - jednotlivé volby namísto jedné obrazovky s taktikou rozmělní do několika kroků, oba způsoby tvorby taktiky však využívají stejná nastavení a mají stejný výsledek.
      • Tohle ale šlo už dříve. Já bych chtěl umět hráčům např. říci, aby při přímáku stáli tři útočící hráči ve zdi, v momentě rozehrání se jeden z nich rozeběhl do strany, dostal přihrávku, vrátil to před bránu a tam to jiný hráč uklidil do brány. Teď se dívám na rozehrávajícího hráče a říkám si: Jak on to, filuta, asi rozehraje... Což bych jako trenér asi neměl *4*
        • ales.smutny
          To já vím, že bude střílet na bránu... spíš si říkám, jak to ten filuta může zase přestřelit...:)
    • Pro přiblížení toho, o čem jsem mluvil, doporučuji video http://www.youtube.com/watch?v=GK2sqz0vu7Q, kde je malá ukázka v čase 7:55.
  • Ahoj, muze mi nekdo znaly odpovedet jestli se uz bude ruska liga hrat stejne jako ve vetsine lig evropy? Chtel bych ji tento rok poprve zkusit za Machackalu, ale nevim jestli to ma cenu. Diky moc
    • Videl si nekdy Ruskou ligu hrat stejne jako jine ligy? Co by to potom byl za manager? *1*
      • No ja nevim jestli to is ale ruska liga ma prechazet na evropsky system, ale prave nevim od kdy.
        • ruska liga prechazi na evropsky system letos... v zime je pauza, rozdeli se na mistrovskou cast a o udrzeni a budou dohravat na jare.
  • Ahoj, chci se zeptat, jak funguje to pridavani - odebirani lig v praxi. Je tedy napriklad mozne zapnout belgickou ligu, dokoncit prestup hrace, ktery nebyl puvodne vygenerovan a nasledne zase onu belgickou ligu vypnout, aby hra bezela plynule?
    Jinak diky za super recenzi, uz se zas tesim jak moje mama kdyz se chysta na koncert Dalibora Jandy...
    Takze kravatu pevne ke krku a vzhuru na lavicku :) Hodne uspechu vsem ;)
    • ales.smutny
      Jako osobně jsem tenhle trik "zapnout - přestoupit - vypnout" nezkoušel, nicméně hra umožňuje ligy i odebírat, takže nevidím důvod, proč by to nemělo jít:)
      • nejlepsi trik je udelat si druhyho manazera jmenem Chceš Peníze a posadit ho do nejakyho bohatyho klubu, prodat mu par hracu z becka za tucny prachy, vysat mu tim kasicku a pak ho poslat do duchodu :D
        • Psychotic
          Proč si rovnou v editoru nehodíš 999 miliard liber?
          • Chlapče editory jsou pro děti, Chceš Peníze může nastoupit kdykoliv *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit