Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ma porad cesky research na svedomi Tony "grasshole" Grasser?
  • Každý rok platit za novou exelovou tabulku?
    • keby si vedel koľko niektorý dostávajú zaplatené za excelovské tabuľky a to každý mesiac a nie rok
  • Kéž by existoval hybrid mezi FM a FIFOU
    • Psychotic
      Kristova hnáto, dal bych levou kouli za to, abych si takovou hru mohl zahrát.
  • Pro me se nejak ze serie dlouhodobe vytraci hratelnost, zminovane neustale rozhovory (ktere dlouhodobe resim druhou odpovedi odspoda z peti - kdyz jsem zaukoloval asistenta, totalne mi rozhadal behem tri tydnu tym:-), nefunkcni scouting a asistenti (nabízí mi obvykle jako skvele posily 33lete fotbalisty co by stezi sedeli v becku na lavicce) a hlavne - totalne nesmyslny prestupovy trh, coz zacalo ve FM14. Nesmyslny z toho duvodu, ze za lehce nadprůměrného hrace z Gambac ligy chteji tymy 2M liber za hvezdy klidne 8M - přitom samozrejme v realu neexistuje hrac, který by nesel koupit za 4M (viz Vaclav Kadlec). Soucasne dochazi k dorovnavani cen hracu, kteří jsou lepsi nez prumer - drive sli za relativne male peníze koupit slusni hraci ze severských státu, vychodni evropy, nyní napr. bulharske celky chteji za 18tileteho hrace klidne 7M liber (a nebavim se o wonderkidech). Vazne premyslim po tom prusvihu minuly rok, který jsem proste nedokazal poprvé po po 12 letech hrat, jestli koupim letošní. Nejake zkusenosti s letosnim rocnikem od lidi co uz hraji?
    • Hram prvu sezonu bez prestupov ale podla ostatnych vyjadreni by mali byt prestupy aj AI manazerov a zamestnancov omnoho lepsia, aj ked ja sa vacsinou spolieham sam na seba :)
  • Ja som to kupil z muve za 900 stovek aj s betou a je to podla mna najmenej zabugovany rocnik zatial, vylepseny match engine, lepsia AI, prestupy a prozone statistiky su podla mna hlavnym tahakom FM16. Takze kazdemu FM maniakovi rozhodne odporucam. *5*
  • Prectete si to po sobe jeste jednou, mate tam hromadu preklepu/chybek...
    • alladjex
      s pracovnich -> z pracovnich (hned 2. radek)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit