Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja len dúfam, že hra bude dobrá aby zacpala hubu konzole haterom a dúfam že bude viac pc exkluzivít aby som nemusel každy deň na fore čitat ako konzole brzdia vývoj a podobné každodenné mrnčanie.
  • a nahodou mne sa to paci take ake to je...kresleny styl by nemusel byt zly :D...konecne nieco veselejsie :D
  • smejki
    hmmm... první UE4 hra, že vraj. škoda, že je to tak simícky stylizováno.
  • Unreal engine plus
    Koncept staveni/obrany, sandbox taky plus, takovych her je malo
    Ale onlinovka? Doufam ze ne, klasickej MP staci. Praktikama typu "nebudes mit tohle, musis si to poctive vygrindovat, pekne 30+ hodin na kazdej item" dokonale zabiji zabavu, viz D3...
  • Hra vypadá celekm zajímavě, ale komiksová grafika není něco, po čem zrovna toužím. Uvidíme, co z toho Epic nakonec vykouzlí. A teď ješte trošku mimo téma - co začaly školákům prázdniny, tak jsou zdejší diskuze plné retardovaných příspěvků asi od nudících se děcek, nebo fakt nevím, jak jinak si to vysvětlit. Občas se to tu zvrhávalo, ale od začátku července je to fakt extrém.
    • Taky nevim proc vsechny nove hry musi vypadat jak pro sestilete. Pokud to bude opravdu sandbox, tak to muze byt dobre.
      • Kozy
        A co je na tom jako špatnýho? Já mám rád stylizaci než přehnanou realističnost...třeba borderlands se mi po výtvarný stránce hrozně líbil, kdežto hrát mě to nebavilo, tohle by mohlo být ale fakt dobrý
  • Bonusweb zanikl? Nebo odkud jste sem všichni přitáhli?
    • BONUSWEB = IDNES.cz = je ve vlastníctví vlivných zájmových skupin = CENZURA
      • JohnyTheZik
        tys ten prispevek asi moc nepochopil :D
  • konecne. PC is da best!!!
  • Ták! A konzoláři mají konečně po prdeli! Shnijte si vy šmejdi, i se svými sto let starými konzolemi, zastaralými herními enginy, simplifikací, věčným konzumem a recyklací starého materiálu!
    _________________________________
    SMRT KONZOLÍM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16*
    • God-of-War
      Zase ten d****t *1* ...Ty si opravdu případ pro bambulárnu.
  • UE4 nemoze byt na konzole bo to nerozchodia, asi tak cela ta exkluzivita.
    • Jaj ty tomu rozumis ;) UE4 by na soucasne verzi konzoli samozrejme bezet mohl jen by v nem nebyli nejlepsi efekty ktere umi... Jinak samozrejme zalezi na tom co do toho enginu nacpes takze by to sice bezelo na UE4 ale nevypadalo by to o moc lepe nez soucasne hry na UE3+
      • A ty tomu rozumis? Jake minimalni naroky ma engine ue4 na hw?
  • Phillios191
    no na to že to je exkluzivita, bych čekl něco víc...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit