Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak svym zpusobem nejlepsi tento survival mod ma The Division v pridavku Survival. I kdyz je dost pozmenenej.

    btw: ode dneska je Division tri dny zdarma vcetne multaku (do pondeli) - ale bez datadisku.
  • Kravicka
    Ja myslel podle obrazku, ze to je nova kreslena Lara.
    • Já zase hned viděl Agents of Mayhem.
      • to by ale musela být na pozadí generická metropole
  • tvl asi ztrácí hráče tak se ze hry stává neco co puvodne nebyla. ono to už puvodne nebylo moc originální a jen se inspirovali v jiných hrách.
    Co kdyby se do firem místo kopírování modních nebo provarených žánru vrátila invence a kreativita jako kdysi. Že se proste sejdou s novými nápady a začnou na nich delat a vyvojári budou mít tvurčí svobodu (jako kdysi ve Valve)?
    • rict, ze to neni originalni hra... jsi to asi moc nehral, kdyz v tom vidis jen tower defence, ne?
    • Tojono tower defense stříleček jsou plný regály. Je to žánr který je snad v úplně každý moderní hře.
      • Jack1947
        Ne možná těck kooperačních ale jinak jo jejich fůra.
        • Rád si poslechnu pár příkladů.

          Sanctaury, Orcs must die, Dungeon defenders?

          To je asi něco jako tvrdit že Ark, CoD a Overwatch je to samý, protože jsou to přece všechno střílečky :)
          • Jack1947
            Jsem to napsal špatně myslel jsem že coop tower defense her moc není jinak těch offline je fůůra.
  • Fortnite představila svou vlastní verzi Battle Royale módu inspirovaného PlayerUnknown’s Battlegrounds inspirovaného H1Z1 inspirovaného ... inspirovaného ...

    stačilo napsat "Fortnite představila svou vlastní verzi Battle Royale módu" dělá se jako by PUBG tu byl první svého druhu :D
    • owny
      První hrou tohoto druhu byl DayZ mod, nebo ne?
      • Jack1947
        Ne nebyl byl to Battle royale mod myslím a až potom breaking point (obdoba DayZ ale mnohem lepší a odladěná).
        • Co to meleš Jacku, DayZ mod byl už v Arma 2, na něho teprv navázal trapný Battle Royale, který hrálo minimum hráčů, ono taky proč hrát BR když existoval Epoch.
          • To jo no Epoch byl tak boží, že o něm skoro nikdo neví :D
          • Jack1947
            Jo AHÁ, jsem rád že jsem se mýlil... *4*
          • Co je to epoch?
    • Jack1947
      JJ nadpis trochu jako křivá noha to jo *1*
    • Ale PUBG byl první svého druhu, jako mod do Army od stejného autora... ostatní jako H1z1 atd se inspirovali od něj.
    • XorxoxTalarius
      Tak on Minecraft taky nebyl prvni ale jelikoz byl prvni opravdu uspesny, povazuje se za prvni sveho druhu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit