Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den tato hra je fakt super na pobavení i ta grafika je velmi pěkná já sám hru PUBG vlastním ale tam je problém že hra má příliš velkou náročnost (blbou optimalizaci) ja mám pc za 25000 a PUBG i na MEDIUM detaily se mi trochu seká, když dám vše na low detaily tak se mi to seká ještě víc vůbec to nedává smysl, ale to je jedno zpět k této hře u této hry nemůžu nic vytknout kromě jedné věci, velmi mě mrzí že po skončení hry nic nedostanete např.(nějaké COINY, PENÍZKY ATD..) a doufám že se firma EPIC nad tím zamyslí a něco takového tam přidá
  • Fortnite bude free to play, ale zatím ve fázi vývoje je placená.
    • Si myslim též že to bude později komplet f2p .Nechaj akorat ty mikrotransakce za různé cipoviny skiny atd. Jinak hra je parádní chytla mě od prvního spuštění.
  • 7 milionov ludi si to odskusalo, ale kolko ich pokracuje v hrani ? :)
    Hovorim o sebe, dlho som pri tom nezostal. PUBG sa mi hra lepsie.
  • Zajímalo by mě, o kolik méně lidí by si to zahrálo nebýt té parádní reklamy zadarmo od BlueHole.
  • Jack1947
    OT:Já jsem ted zase po delší odmlce začal hrát PARAGON

    Je docela škoda že je tam jen a pouze jedna nudná mapa, krom denních odměn tam nic moc nového nepřibylo. Matchmaking taky nic moc - no naštěstí nikdo zas do mě netrashoval že jsem noob a trash :D

    Jinak tohle zkusím, možná příjdu na chut konečně tomuhle novému fenoménu... i když pochybuji. hraní na K/D mě krom COD MW nikdy moc netáhlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit