Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • romankubanektisc

    Jen doufám, že přes všechnu tu krásu a nádheru tvůrci nezapomenou na ježdění. A taktéž doufám, že nám nebude "vražena kudla do zad" s ježděním vlevo. Také by nebylo špatné, kdyby bylo bezproblémové nastavování controleru, pro mne to byl "show stopper".

  • LessPh

    Hosi vy si FH pletete se simulaci. Horizon je cira arkada a tedy vsechny prvky vcetne fyziky a destrukce jsou naprosto v poradku.

    Zrejme chcete simulaci, tak to musite jinam :D

    • twicer

      No ale přece i arkáda může mít zajímavou fyziku. I auta v GTA 5 se chovají přirozeněji (odpružení vozidla, přetáčivost, nedotáčivost, poškození ovlivňující jízdní vlasnosti) a můžou i dost potrápit když je člověk řídí na hraně jejich možností. Dost mě pak mrzí, když se forza za poslední 3 horizony vtomhle ohledu nikam neposunula, a dále se jezdí sterilně ve vláčku po celý závod... ještě si lidí kvičí blahem že to je to nejlepší co může být. Jako proti gustu.. ale je docela smutné když jsme se dostali do fáze kdy se argumentuje že už to lepší být přece ani nemůže. Může.

    • unicz

      Ale to není pravda😉

      Např. Flatout měl super destrukční model a simulátorem jsi jej nezval asi jen ty 🙂

      • LessPh

        Naprosta pravda je v mem puvodnim komentari a ani o pid jinak! :-)

        Flatout ma hratelnostni zamereni zcasti na destrukci, na tom to stoji castecne.

        Musis porovnavat jabla s jabkama ;-)

      • Každá hra je simulátor, dokonce i Mario je simulátorem skákajícího chlápka co žere houbičky. Ale zda zmiňovaná hra je prostě arkáda, protože se nemusíte nic učit, ale jen sednete a hrajete...

        • LessPh

          Ja bych rekl ze FH je taky o skillu, jen naprosto jinem nez je potreba napriklad v AC.

        • unicz

          Noo, já to hrají na 100% bonus, tzn bez asistentů apod., úplně zadarmo to není🙂

          A mizerná fyzika hry mi také vadí.

          • LessPh

            Na 100% bonus uz je to trochu hardcore no :D

            Jeste jednou fyzika je arkadova a naprsto perfektni :D

            • unicz

              Ano. Ale je fakt mizerná. Teď jsem hrál 3ku pak 2ku a ta série zdebilňuje, mám to z první ruky.

              • LessPh

                Reakce na příspěvek:

                Ja bych to nazval, ze serie streamlinuje k prave zabavnosti :D

  • unicz

    Nicméně o VR (pardon, MR) ani slovo...

  • MalyZeli

    Tak díky tomu že je to na Xbox game pass tak rád vyzkouším, ale pořád mě prudí ve forze divná fyzika a skoro žádná destrukce při nárazu. 

    • unicz

      Jj, díl od dílu je to horší...

  • LessPh

    Forza bude day one! Hral jsem zatim jenom Horizon 4ku, ale prekonalo to u me zatim moji nejvetsi zavodni srdcovku NFS3HP..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit