Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sem jedinej komu to pripomina A-team (puvodni serial) ? *8*
  • Mám pocit, že to dopadne špatně.
  • Vidlec
    Stačilo mi projet si ten header. Fox, Battlefield, Bad Company, Komediální. Panebože, kam to ten svět spěje. Za chvíli bude Nolan točit thriller z prostředí simulátoru traktorů.
  • No vzhledem k tomu že celej Battlefield je jen špatný vtip tak to s tím komediálním seriálem nebudou mít tak těžký. Ono zlaté CoD se zajímavým příběhem a skvělou grafikou
    • Dost chaby pokus.Priste na to skus jit trochu vice promyslene. *1*
    • Loool, CoD se skvělou grafikou. Si asi žil poslední 3 roky v jeskyni, ne?
      • Veskoslav
        Je to trol;)
  • genki.sudo
    Čiže sa pokúsia okopírovať M.A.S.H., chápem tomu správne ?
    EDIT: Ok teraz som si prečítal: "Každopádně, hlavními hrdiny by měli být vojáci z původní hry, kteří se vykašlali na armádu a pokračují v soukromém sektoru."

    ... uf tak dúfam že o tom už nikdy nič nebudem počuť *1*
  • tipujem ze to bude "vtipne" ako dva a pol chlapa.
    • jindra.veliky
      to nebudou slovenskej sitcom
    • Veskoslav
      Série 1-7 jsou Dva a půl chlapa luxusní, pak už nevím, nesledoval jsem a co tam přišel ten buzíček Kačer už vůbec ne.
  • montatatana
    herdek, takovej potencial, az se tomu nechce verit! Odlehcenej pribeh a atmosfera bez patosu byly u prvniho Bad Company strasne osvezujici, skoda ze to dvojka tak neuveritelne zazdila a nijak na to nenavazala.
    Jestli se jim to povede a sezenou dobrou bandu lidi, tak to bude stat za to :)
  • Fox? To ako budú medzi sebou prehadzovať ostré a rádoby vtipné hlášky, pri m*čení na mŕtveho civilistu?
  • Veskoslav
    Fox? Zasraná stanice, co ruší to nejlepší, co vytvoří. Příkladem budiž jeden z nejlepších sci-fi seriálu Firefly.
    • Mam rad scifi, ale Firefly me skutecne nebavil. Podprumerni herci + dojem beckovosti.
      • Veskoslav
        Tak vyjmnuj zajímavé sci-fi seríály či filmy, co FireFly překonají a nesou béčkové. Moc by mě to zajímalo, protože pak bych se na ně rád podíval, protože budu jenom rád, když je či jsou nějaké kvalitní sci-fi, co mě minuly.
      • přesně, taky nechápu co je na tom tak úžasnýho.
    • Viděl jsem první díl a nic moc teda... Někam prostě letěli a nic se tam nedělo. Příběh začal až prý po pár dílech - něco s tou holkou podivnou.

      Já tedy seriály tohohle typu nesleduji (star gaty, star treky, hvězdný války atd) - ale pokud jsem na něco koukal a něco dokoukal jedním dechem pak to byla Battlestar galactica a myslím si, že lepší a propracovanější scifi asi jen tak nebude.
      Dokonce stíhačky tam nezatáčeli ve vesmíru pomocí křidélek a byl tam tlumenější zvuk, co se týče scén ve vesmíru. Ale oxidační výbuchy palivových nádrží tam byli no *1*.

      A není Fox producentem Simpsonů - jednoho z nej seriálů? :-)
      • Veskoslav
        BattleStar je skvělá, ale od 4. série ji dochází dech, navíc naprosto nesmyslně některé postay nechávají žít a přitom by je dávno lidé zabili např. a "zakončení" taky není to pravé ořechové.


        Jo Fox stojí za Simsny, ale taky stojí za tím, že dva roky musela Futurama čekat na pokračování, která je pro mě osobně mnohem lepší.
        • Tak u Futuramy a Simpsonů záleží na tom komu pak dáváš víc přednost. Futurama je scif-fi a Simpsonovy více reflektují současnou společnost a proto je mám asi radši já. Ale jinak oba dva seriály jsou fajn, takže mi je nějak jedno co běží...
          • Cahir
            Jestli ti můžu poradit, jdi do toho. Firefly je imho nejlepším sci-fi seriálem, co jsem kdy viděl (v odlehčenějším žánru). Poslední díl věci nevyřeší, jelikož se evidentně počítalo s druhou sérií, která však nevznikla. Kolem seriálu se ale vytvořil takovej kult, že si fanoušci vyžebrali a částečně i vyprodukovali regulérní celovečerák, rozloučení, jež také stojí za to (jmenuje se Serenity)...

            Je to tedy 14 dílů + film.

            Hlavně ten seriál přišel s nápadem, že kolonizování novejch planet probíhá ve stylu divokýho západu. A musím uznat, že kovbojové s futuristickejma zbraněma vypadaj hodně cool. Kdy byl naposled seriál takhle originální??
            • Veskoslav
              Lost ani moc ne. Lost no, co si budeme nalhávat, každý se na to podíval, ale další série byl brak, nelogické uvažování hrdninů, polovině přeživšíh jsem po 2. dílu přál smrt a to ještě hodně bolestivou. To samé Hrdninové atd. S Firefly se to zrovnávat nedá, to už spíše BattleStar Galactica, která se taky vymyká jakémukoliv "standartu".
            • JohnyTheZik
              Lost (1. serie - 2 roky po Firefly).. O serialu si muzes myslet, co chces (ja ho treba zeru), ale tak jako tak je to jeden z nejoriginalnejsich serialu, ktery byl jeste navic dost uspesny.
    • Fox belongs to a special level of hell... for people who talk in theatre and cancel Firefly!
    • Nelze než souhlasit. Firefly byl opravdu hodně povedený!
    • Cahir
      Fox není charita. Za zrušení Firefly může slabá sledovanost, takže lidé...
      • Veskoslav
        A mimochodem poslední díl FireFly měl sledovaost v repríze skoro milion:-P:)
      • Problém bylo to, že Fox nevysílal díly v správném pořadí, takhle byl třeba odvysílán díl "train job" jako první místo pilotu, což dost zamotalo lidi. Plus taky fakt, že bez logiky Fox měnil doby vysílání mezi jednotlivými díly taky moc nepomohlo...
      • Veskoslav
        No jo pravda, 300 000 sledovaných asi není tolik, kolik by si nenažraný Fox přál:)
        • smejki
          300 000 napříč amerikou? to je proporčně rovné sledovanosti Horstových reklam ve tři ráno v ČR
          • Veskoslav
            No jo, takové Dva a půl chlapa mělo 750 000(pohřeb Charlieho sledovalo 8 miliónů), Přátelé v průměru 1 milion, Simsonovi nová sére 2,5 milionu. Tudíž 300 000 u sci-fi jako Firefly je více než úspěch. Vezmeš-li v potaz, že zrovna tato sci-fi no je pro poněkud chytřejší dváky, kdy musíš sledovat, co se děje atd.:) Mimochodem srandu bych si nedělal z Horsta:) V USA se nevysílá, tam mají jiné obdoby a takové "Dobré ráno New Youru" sleduje více lidí než třeba Simsny atd. A to začínají v 3:30:)
            • Gympl s (r)učením omezením (největší sr**ka, co Nova momentálně vysílá) sledovalo v pilotu 1,59 milionů lidí. Určitě máš rozum a dokážeš si srovnat produkční hodnoty Firefly s tímhle shitem a s velikostí ČR a USA. A určitě pochopíš, že FOX udělal tu nejlogičtější věc, co mohl.
            • smejki
              Imma let you finish but I'm a bit confused, mate!
              Simpsons: "While the first season enjoyed an average of 13.4 million viewers per episode in the U.S.,[125] the twenty-first season had an average of 7.2 million viewers."
        • jindra.veliky
          Soukromnici musi nejak vydelavat, to bys mohl jako student VS prece pochopit. Nebo si prilis zaneprazdnen statnicema a tak si na neco takoveho nemuzes dovolit myslet? *4*
          • Veskoslav
            Víš, jak fuguje kabelová televize v USA? Ne? Tak raději mlč;) A to ani nemluvím o tom, že nejprve Fox slíbí, že to bude vysílat v pondělí v 21:00 (což je jeden z předních časů v USA), pak to přesune na úterý ve 22:00 a odvysílá jiný než pilotní díl série. Druhý týden potom odvysílá první s omluvou, že se "spletli"....

            P.S: Mimochodem na to, aby podporovali prezidentské kandidáty, na to prachy mají. Nemluvně o ovlivňování senátorů a následné žaloby:)
            • don't be so butthurt cuz ur favourite TV series got cancelled.. LULZ!
              300k divaku je nic moc, vzhledem k tomu ze USA ma neco pres 300m obyvatel... Aby si to tvuj chory mozek dokazal predstavit, tak je to jako kdyby sledovalo nejaky serial v CR 10k lidi
  • Doufám, že se to povede. Něco takového mi tu chybí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit