Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • z toho prveho videa ma to zaujalo viac ako novy deus ex alebo hocktore COD
  • Video nic moc, ale náznak toho o co půjde se mi velice líbí. Vezmeme Crysis, přidáme Deus Ex, rozmixujeme v Source a ozdobíme cyberpunk šlehačkou. Snad se i za menší obnos podaří hru pořádně dopilovat a hlavně prodat.
  • Teda, vyzera to super... Ak tomu typci vymysleli nejaky dobry pribeh, tak to bude mnamka *2*
  • kurna to vypada moc dobre.. me skoro prijde, ze takhl jsem si predstavoval nastupce deusex *16* klidne me umlatte.. ale proste pekny :)
  • Lawliet
    Připada mi to trošku zastaralé... takovej dejme tomu source engine ..?
    • Lawliet
      pardón.. nepřečl jsem si popisek toho videjka.. je to tam psáno.. hmm
  • engine ne engine, myslim ze prostredi mohlo byt mnohem detailnejsi, tohle vypada jako hodne tezke becko
    • USER47
      Však je to sourcová nízkorozpočtovka. Dělalo to pár lidí, tak od toho nemůžem čekat vizuál jak z Crysis.
    • Urug
      Vypada to, ze hra bude pomerne otevrena/rozlehla, cili pocitam ze museli udelat jiste kompromisy a zrovna Source engine neni povestny pro schopnost tvorit velke levely.

      Z off. site:
      -Open-level gameplay for hours of play without reloading.

      "What will be the scale of the maps?"
      Very big! In short, they're not maps you'll finish in less than 5 minutes. Here, a map without any objectives nor NPCs requires between 20 and 30 minutes to visit every corner, and we still manage to lose ourselves in them... even when it is a level designer who plays...
  • 13_11
    Hotový Equilibrium!
  • Pekne, pekne ... pokud to bude za rozumnou cenu, tak proc ne :) Vypadato velmi zajimave :)
  • Působí to na mě jako takovej mix Star wars, Deus ex, fallout 3, a taky trochu Hellgate london.
    • Kdyz uz si u Hellgate london.... kdyby tam byl i takovej coop jakej prave Hellgate nabizel (jestli se nepletu cela hra sla projit ve vice lidech) byla by to pecka... ale pochybuju. I tak interesting..
      • Urug
        V jejich FAQ je vsechno vcelku dobre popsane. Pribeh pujde projit v coop rezimu az ve 4 hracich, ale doporuceny pocet jsou 2. Fungovat by to melo tak, ze se bude vzdy hrat ta cast pribehu, ve ktere se nachazi zakladatel hry. Ti co se pripojuji, v pribehu pokracovat nebudou (jakoby jen doprovazi zakladatele), ale bude se jim normalne vyvijet postavicka. Postavicek clovek muze mit max 10 a lze je libovolne presouvat (pripojim se ke kamradovi, odehreju s nim kousek jeho kampane, behem toho nasbiram zkusenosti/schopnosti, pokracuji s touto postavickou ve sve kampani).
        Krome toho by tam meli byt nejake kooperativni side mise pro 4-8 hracu.
        (Technicky bude mozno hrat az ve 32 lidech, ale takove nastaveni nebude defaultne dostupne, bude potreba upravit konfig)
        • díky!
      • hele a nebyl náhodou původní hellgate něco jako mmo ? něco mi říká že kdiž to tenkrát vyšlo a já to hrál tak po celém tom světě (londýně) běhali hráči na různých levlech.
    • ..blood 2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit