Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Autor: Aleš Smutný je pro takto smutnou hru opravdu příhodný.
  • TheGGG
    od toho mě stačí xcom 2, když mi po 45 hodinách umře můj best voják... to je pro mě větší tragédie, než cokoliv v této hipstařině...
  • MickeyMutant
    Další zombie hra.
    • hahahahaha *1*
  • Se smrti se kazdej musi vyrovnat svym zpusobem, i kdyby to znamenalo se s ni nikdy nevyrovnat.
    • Philophy level = Jaden Smith
    • tak to bylo hluboký, nechceš o tom udělat hru?
  • Konečně jsou hry Pravé Umění. Nikdo to nehraje a je to "výjimečné."
    • Že to nehraješ ty ještě neznamená, že to nebude hrát někdo jiný, koho takové téma zajímá. Okrajová témata mají také právo na život, víš? Bylo by smutné, kdyby všichni hráli jenom to samé.
      • Tak jistě. Jen doufam, že autoři nebudou trapně plakat že jim všichni kazí prodeje, jako autoři That dragon cancer. Až se to bude okrajově prodávat.
  • mě umřela mama na rakovinu, umírala skoro 10 let, je velká škoda, že tahle hra tu nebyla pred par lety, prostě bych to pořádně zapařil a vše by bylo uplne v pohodě, tak třeba až umře někdo další z rodiny, tak si to koupim, zatim parim that dragon cancer, abych nevypad z formy!!!!!!
  • Sr_Lobo
    Dík nechci, v reálu mi to stačilo a myslim, že to nebylo naposled. Upřímně nechápu koho to baví.
    • Taky to nějak nechápu, stejně jako tamto... to s tím děckem co vyšlo nedávno. Nemám úplně chuť trávit tu trochu volného času co mám tím, že bych se babral v problémech jiných.
      • Inquisitor
        Tu hru dělal ten člověk spíš jako terapii pro sebe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit