Přejít na výpis diskuzí

Francouzi se klepou strachem, do Europa Universalis IV brzo vpadne vylepšená Británie

7.2.2018 14:31
Václav Pecháček 6 příspěvků

K velkolepé strategii Europa Universalis IV jsem nikdy nepřirostl tolik jako k jejímu středověkému bratříčkovi Crusader Kings II, ale to neznamená, že by mě modernější éra od 15. do 19. století nezajímala. Vybudovat obří námořnictvo, vydat se do dalekých krajů, podrobit si kolonie a nadělat otroky zní...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, hodně dobrý, imperiální Anglie je vždy zajímavé téma a jistě i hra. Do tohohle také půjdu, škoda jen že nebude alespoň ze začátku čeština, ale věřím v tomto nadšencům do téhle hry....
    • Whitehorse udržuje češtinu jen na Crusader kings, Hearts of Iron a Stellaris. Musí to být hrozně nevděčná práce, už takhle to je tak v průměru jedno dlc či patch za měsíc (u jedné hry jednou za tři měsíce)
      • Hmm, musím říci, že mne čeština na EUIV i CKII běží, mám ji od šikulů co umí jazyky a to Jajjun. Netvrdím, že veškeré texty jsou přeloženy, ale lze to hrát a to je hlavní a jako starší hráč se už asi jazyky nenaučím a tak děkuji těmto stránkám a jejich uživatelům, překladatelům. Když není přeloženo aktuální DLC, lze si na STEAMu nastavit aktualizaci hry a hraji pořád v češtině, nic složitého, jen malá daň za češtinu.....
        • jamar28
          No však na Jajjun dává češtiny právě Whitehorse. *4*
          • Ano, správně. Tohle je známo asi všem, jen jsem si dovolil pochybovat o možnosti hraní v češtině v závislosti na aktualizaci hry.... Mrzí mne, že to vyznělo jinak.
    • Copak ona je čeština na něco od verze 1.17?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit