Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten trailer je docela nevhodný, prilisna glorifikace nasili, jak tam popravili toho policajta to uz bylo na mne moc. hlavne kdyz se to dneska vidi kolem sebe i v realnem zivote
    • Ty jsi kolem sebe nekde videl jak nekdo popravil policistu ?
      A jsou to jen herci jako v každym film tam ti taky vadi když strili třeba i po policistech ?
      Jestli je tohle na tebe moc tak zustan doma ve svem slunickovem pokoji a nevychazej ven.
  • Tato hra byla naprosto skvělá. Ale bohužel F2P model tuto hru naprosto ale naprosto znicil. Kdo to hrál predtim ví o čem mluvim.
    • Máš recht mam tam nahráno přes 400h a ano f2p mod to totalně do *****
  • Tak zas něco navíc z toho vyždímou *11*
  • lol nechápu jak někdo může říct že je to pay2win :D mám tam odehráno asi 400h, teď už sice moc nehraju ale ono se tam tolik nezměnilo, v podstatě zbraně za real money maj jedinou výhodu a to tu že je nemusí člověk kupovat znova každejch 7 dní ale má je už na pořád. Jinak je to jen jinačí skin, někdy i zvuk střelby ale parametrama jsou na chlup totožné s těma, které si může koupit každej :D
    • Jak který chalpe
  • Nejlepší je na té hře editor postav, zbytek stojí bohužel za prd.
  • uzivatel1982
    Koukám, že na tenhle kousek nejsou zrovna dobrý názory. Osobně jsem u toho ztravil asi 100h a s kamarádem jsme se u toho zatraceně bavili a to nejsem zrovna Onlineovkář. Chvilku trvá než to člověka chytne, ale pak to má spoustu drobných herních mechanismů, který do toho člověka vrací. A jde to hrát bez premium učtu a bez kupovaných zbraní vcelku v klidu. Občas se stane, že potkáte týpka co má nakoupeno od ponožek, přes auto až po zbraň, ale i takový se dají porazit, ač mají lehkou výhodu. Nezatracoval bych to a to i přes to, že jsem hrál i nový gta online. Jen akční čast hry je dost o skillu, tak nevím jak to bude fungovat na joypadu.Je to zadarmo a stojí to za to zkusit.
  • Jack1947
    Zkusil jsem jednou, prázdná hra fakt, nedalo se tam moc co dělat město bez života a zbraně,vybavení za velké prachy. Přišlo mi to jak nepovedený free ride mod z GTAIV. Akorát tam se aspon dalo nějak hrát. Prostě takhle se to dělat nemá a to jest jasným dúkazem.
    • No moc tu hru nepochopils, ale to nevadi. Ja zas nechapu Call of Duty.
      APB je v pohode, a s kamosama v parte dobra zabava zadarmo.
      • Jack1947
        Tak no, "s kamosama v parte dobra zabava zadarmo" sám to nemá smysl.
  • miker17
    F2P model jak sviňa. Bez hromady prachů si v téhle hře člověk ani neškrtne. A ještě je hra plná cheaterů a autoři se jen smějí každému kdo je hlásí i když předloží videodůkaz. FY APB
    • Heh tak je začni používat taky :-D
      • Jack1947
        To je paráda, není nad to být hacker *7* Protože férově se dneska již nehraje, když můžou ostatní proč bys nemohl, ty ty ty nebo třeba ty. Radši se na to vykašlat než být stejný i*tyl jako ostatní jen protože můžeš.

        Vím přehnaná reakce cheatoval bych tedy spúíše prochatoval bych spousty her, ano ale pouze v singleplayeru kde to nikoho netrápí ale kazit to lidem v MP. Jsem na takovou sebranku alergický... takže proto tahle reakce. Můj názor, všichni hackeři have to burn in hell...
  • zoufalost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit