Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj
  • A jak se to bude ovladat, jako mam velky tel, ale i tak je hodne mensich a hrat plny AoE bude docela vrazda a velmi tezke.
  • Veskoslav
    Opravdu Windows Mobile?:) Tento systém už je poněkud zastaralejší:)


    Ale jinak bych spíše uvítal AoM v fullHD:) Tu jsem nakonec miloval mnohem více než původní AoE II:)
    • Zagro
      WP8 je docela novej (3/4 roku na trhu) a to co s ním předvádí nokia s novejma lumiema a konečně už i se správnou cenovou politikou, je paráda.
    • SAkra, už zas jsem si uvědomil, že jsem si AoM ještě po těch letech nestáhl... pořád na to zapomínám a vždy když na to přijde myšlenka se mi to chce hrozně zahrát :D Asi to du konečně udělat *1* rep. dík
  • Hodne bych se tešil kdyby vyšel nový díl AoE, nedávno jsem si stáhnul demo trojky a je to parádní sstrategie, plánuju jít do plné. Taky AoE online vypadá dobre (to jsem chvíli hrál) ale bohužel u nas neni podporovana a taky ten model hraní je o ničem, protože v multiplayeru nemáte fér podmínky, takže to moc velkou perspektivu nemá.
    Divím se že si tohle nekdo neumel spočítat
    • Veskoslav
      Trojka byla nejenom špatně optimalizovaná, ale byla asi tak zábavná jako 80letá striptérka na večírku:)
    • Paulcz
      He? Trojka je podprůměr žánru a online záležitost má se sérií společnej jen název :)
      • Me se AoE Online líbilo, moc hezkej vizual, takovej kreslenej, stejne herní principy. Akorát tam byl ten "mmo" prvek.
      • Trochu se zapomíná na Age of Mythology, taky se mi svého času pěkně zažral pod kůži.
      • proč je trojka podprumer? tady na tiscali dostala 9/10
        • Tady na tiscali dostane špatná hra 10 a dobrá hra 7. :D
        • Paulcz
          Recenzent tomu dal 3 body za název AoE a 6 bodů za to, že to je 3D :) Fakt je takovej, že dneska po tom neštěkne ani pes zatímco dvojka se hraje hodně.
          • takže zase žadny argument, jen takový vykrik do tmy. ja taky muzu rict ze to asi hrajou nejaci nerdi z nostalgie co odmitaji 3d a nemaji komp co by jim rozchodil trojku.
            • Prostě je trojka dobrá a dál bych to neřešil *5* Kampaně jsou super, singl díky městu taky zábavnej, nejhorší na tom jsou akorát ty stejné mapy, ale i tak mě to bavilo.
            • Veskoslav
              Joe AoE III je zapomenutá silně průměrná až podprůměrná RTS, která nedosáhla ani slávy, ani zábavnosti a ani rozšířenosti svých starších bratříčků. To je prostě fakt. Skvělé AoE a AoM je pro mě koncem série AoE. Hrůzy AoE III a AoE Online nejsou AoE a měly by se stydět, že nosí stejné jméno jako legendy RTS žánru.
        • to byla jen otázka, fakt by me zajímalo proč se to nekterym nelíbí
        • A spousta her dostala jen 8,7/10 a staly se legendami
      • trojka měla dobrý nápad s vylepšováním domovských měst a hezkou fyziku v soubojích lodí, škoda že zbytek hry nebyl taky tak dobrý
  • Ale gsaghK-*98+7UR***VA fix ja si asi zahraju na Simo Hayu a všetských tam vystřílám
    • Veskoslav
      A tady milé děti vidíte, co s Vámi udělají drogy. Proto neberte drogy, když píšete na veřejná fóra:)
      • ano děti, neberte drogy, nikdy nikomu neberte drogy *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit