Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koncept, kdy ve hře vytvořím svého dvojníka za účelem zmatení nepřátel, se nepochybně již objevil. Naposledy tuším v Dishonored. V tomto titulu také fungoval podobný princip transportu na normálně nedostupná místa. Nicméně tady pánové dokázali tohle všechno narovnat do jakéhosi portalovského kabátu a to se rozhodně cení.
    • Mě to celé zní hodně jako WARP (to ale freewarovka samozřejmě nebyla, nicméně zábavná jednohubka). Tohle ale taky rád vyzkouším :)
  • Jakýkoliv článek čtu (od jistých dob), tak je všude diskuse o nápojích. *1*
    • GlaDOS
      To znamená, že reklama splnila svůj účel :D
  • Mr.Lolendo
    Pěkná trapárna... a to myslím jak hru tak i diskuzi (Energeťák) *1*
  • frag.ment
    Se probudím a co nevidím :-O Přiznávám se bez mučení, že s tímto projektem nemám nic společného :-)
  • A že by někdo napsal něco k článku?! *3*
    • můžeš začít :D
  • smajdal
    tak jak myslíte, já si to budu říkat spisovně a vy pražáci jak chcete
  • smajdal
    Add k reklamě na Bigshock...myslel jsem, že se říká energyťák a ne energeťák...
    • trpos, a jeste hnidopich
    • Blue.Shark
      Nic si z toho nedělej. Kamarád si 20 let myslel, že se neříká "šunka" ale "šumka". Když byl vyveden z omylu, vypadal, jako by se mu zhroutil svět.
      • smajdal
        tak máš energy drink...energie, samé i/y .... nechápu, kde ste vy pražáci vzali to "e"
        • Boha, říká se energetika, nebo energi/ytika???? Nápoj není energicky výživný, ale energeticky výživný. To je jako, když se řekne, že je někdo energický, neznamená totéž, co energetický, a naopak... hádejte se tu o slovíčka...
    • Stejně sedět na prdeli kde nevynakládáte žádnou energii a do toho pít energeťák vysokým obsahem cukrů to je pěkný svinstvo a oni ještě na to dělaj reklamu a podporujou to jako nápoj pro takové účely (a já myslel že je to určený ke sportu..) to je fakt úžasně zdravý a tělu prospěšný...
      • kickasl
        sportovat bys mel jak muzes, neprehanet to, energitak tam taky nebude zrovna zdravej
        • Tak ono v zásadě v energeťáku neni nic špatného krom "Eček" a podobných sraček ale to je dnes všude jinak je tam jen velký obsah cukru který ti samozřejmě doplní vydanou energii během sportu.
          • kickasl
            ale urcite to neni nijak nutny pro zdravi a ja mel hlavne na mysli, ze pretezovat se taky neni uplne nejlepsi, nebo pokud se mylim tak me opravte
    • Myslels špatně. Možná nějací negramoti tak mluví. Nebo na Moravě. Já to neslyšel.
    • Myslels špatně. Možná nějací negramoti tak mluví. Nebo na Moravě. Já to neslyšel.
      • jestli jsi to náhodou nevymyslel zrovna ty takovou blbost a teď se to snažíš hodit na ostatní, typickej čecháček
    • GlaDOS
      To není energycký nápoj, ale energetický.
      • Kozy
        Ale má pravdu s tím že se to tak říká..

        wow, to se divim, v životě jsem nikoho neslyšel říct energeťák.
        • tak bys asi měl vyměnit kamarády za nějaký chytřejší
    • Tilwaen
      Ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit