Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle hra dostala větši hodnocení než KCD ? tak to je solidní demence
    • Trochu hrusky a jabka, ne?
    • Jako by KCD byl nějakej zázrak. Frostpunk mě baví daleko více.
      • Johnny
        KCD byla hra kterou sem po dlouhééééé době dohrál. To už o něčem vypovídá.
        • To vypovídá o tom, že buď jsi extrémně vybíravej a nebo jsi socka.
  • Johnny
    Chvilku mě to bavilo až do te doby kdy sem si vždy myslel že už sem jakš takš v pohodě hra přidala na obtížnosti. porad je -20 ale jakmile se rozrostete, najednou je -25 a když sem se dostal k minus asi 45 už sem to vypnul
    • Git gud
  • Paráda, ještě sandbox by to chtělo a bude to top *3*
    • Sandbox tam nikdz nebude hra nenabizi content. Na sandbox potrebujes bud nekonecny zdroje, anebo aspon moznost se HOOODNE rozpinat a ty omezeny zdroje ziskavat. FP je jenom dira, nic takovyho tam nebude a jestli to slibili tak kecaj.
  • To skoro i vypadá, že This War of Mine je u konce životnosti. Vždy když jsem tam udělal všechny achievementy, tak jich tam pár nových přibylo. Nejdřív war child (nebo jak se jmenovalo to hledání graffiti), pak Little Ones a pak ten scénář, který SPOILER, SPOILER řešil úspěšný únik do bezpečí SPOILER. Pak došlo na představení 3 mini příběhových dlc z nichž právě vyšlo jen jedno Father promise, nebo tak nějak. Čekám na zbytek, abych se do toho mohl znovu pustit a ono Frostpunk. Je to sice též super počin ale jak to bude s twom, je ve hvězdách

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit