Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepsi hra tohoto desetileti a ale8 8mutny tomu da min jak zivackam typu da:i
  • Griotka? *11* ZVÍŘATA !!!*12*
  • Ja nechápu, že z toho dokážete být tak unešený. Ta hra je, nemyslím grafikou, ale tím lineárním vývojem vhodná spíš třeba pro mobilní platformy a tak podobně. Na PC mi tahle hra přijde jednoduchá a po chvíly možná dokonce i hloupá. Na telefonu, či tabletu by to bylo ale uplně o něčem jiném.
  • Preed
    Tak sa teda musim pochvalit,ze som to konecne dohral na normal.

    "..Battlestations...!!''
  • Lawliet
    Dying is for pus*ies! http://youtu.be/97rlWirpz54 *1*
  • Skvelá a náročná hra, nedeľa sa pretiahla do pondelka 03:00, zle sa vstávalo...
  • ..bože,článek jsem přečetl jedn dechem, jdu stahovat :-D
    • ...bože na spaní mi zbyly 3hod to bylo vztávání :-D
  • kvuli tehle gamesce jsem sel vcera spat az o pul druhe!!! V praci tedy peklo, ale jak pise recenzent - je to narez. Dneska asi bude repete *1*
    • Jason_dinAlt
      Ano udělal jsem stejnou chybu a přečetl si recenzi. Spát jsem šel až ve dvě včera a dneska u toho sedim asi 6 hodin ;o)
      Tohle se fakt povedlo.

      Všichni, kdo máte rádi strategie, zbystřete!
  • Skvela hra. Justin a Matthew si na tom opravdu makli a je fajn sledovat, jak se jim dari. Je videt, ze i tady v Sanghaji vznikaj super nezavisly projekty.
  • Tak jsem si zase nechal po dlouhe dobe poradit hru a zabil u toho nedeli prestoze jsem mel povinnosti, od toho se neda odejit ani na zachod!!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit