Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Age of Conan
    International guild - Legends of Rage
    Server - Rage
    Czech Leader
    https://www.youtube.com/watch?v=zxxI8PWYdDY
    *16*
  • Stacilo malo a mohla to byt velice kvalitni hra, ale tak to dopada, kdyz o hre rozhoduji nenazranci z ekenomickeho odddeleni, inu kdo chce kam ... A techto radoby pokusu, jak ovladnout MMO trh je cela rada, posledni hra KOTOR predelany na SWTOR, ktery mel obrovsky potencial, ale opet nenazranci zazdili naprosto vse, jenomze hraci jim to nechali sezrat i s navnadou ... stejne se nikdo z nich nepouci a budou vychazet dalsi zmetky... dalsi fail vidim ve vydani a predelani serie TES na MMO sh*t
  • vsetky nezarobkove hry prechadzaju na free to play, na mikrotransakcie a casom aj p2w... VSETKY, a urcite tak skonci aj secret world, otazka mesaicov...
    • TSW prejde ano.. funcom nepopira.. ale ne letos.. mozna ne ani pristi rok ...
    • Kde jsi prisel na to ze nevydelava?
      • ked vyvojar investuje do vyroby 25milionov $ a kupi to len 200k ludi, tak tak skoro zarobkovy nebudu :) firma sa musi zivit, developery potrebuju platy, a servery udrzbu :P
  • Kdyby tak raději EA udělala něco s Ultimou Online.
    Ale EA by to zase nějak pos*ala.
    To raději ať s tím nedělají nic.
    • Cahir
      EA dělá Ultimu online...
      • deridon
        ale to nebude jako ta stará, užasně propracovaná nebo?
        • Cahir
          Jó příteli, to vážně netuším...
          • bude to nova omalovanka free tůůů blejt.. takze megashit a ne ultima...
  • Skoda ze to dopadlo ako dopadlo, hral som AoC pocas release a je mi luto ako dopadla, pretoze mala veelky potencial. Prave hram Guild Wars 2, ktory ma asi najvacsiu nadej so vsetkych wow killerov :)
    • Kdo touzi po ''WoW killer'' hre? Vyvojari o tom mozna sni. Me jako hraci takovehle veci byly vzdy ukradene. Masovost neni zarukou kvality a dokonce ani zabavy
      • viac hracov - viac $$ - vacsia podpora,support,content, ale v dnesnej dobe to uz zrejme neplati, predsa len ale taky blizzard ma vasciu pravdepodobnost na support hry ako funcom, ktory je po neuspechu secret world asi na krachu...
        • Prosim? Jaky neuspech Secret World? Jaky krach? Boze,boze. kam na to chodite...
          • nehovor ze secret world ma neuspech... vrazis 25mil$ na vyrobu hry a ono ti ju kupi len 200k ludi... prave ti o tom vysiel clanok, firma prepusta ludi, a v hre sa onedlho objavia pay2win itemy... o taku srandu mi ide pocas hrania ? aby mi tlste decko s fotrikovou kreditkou davalo 2x vacsi dmg ?...
            • Cahir
              Ta hra doposud vydělala tak 15 milionu dolarů a to jsem ještě štědrej (něco z ceny placky shrábne i publisher). Budou rádi, když do roka zaplatěj vývoj... Ale jestli to berou jako dlouhodobej projekt, čísla se jim snad obrátí.
            • Co to s prominutim placas? Minuly clanek byly polopravdy. Never proboha vsemu co kdo napise. Funcom planoval propousteni uz drive,dokonce i fakt ze hlavni sef TSW po vydani hry skonci se vedelo davno pred dokoncenim. Pocet hracu neresim. Hra nemela zadnou reklamu a me to priojde jako solidni cislo a FUNCOM sam(ano sleduji deni kolem teto hry) je pomerne spokojeny a zatim hra vydelava. A kde jsi prisel na ty P2W veci,to uz vazne nevim. Muzes postnout zdroj,nebo je to zase jen ''jedna pani povidala''?
  • Hurá, stovky hráčů hru hrající to ocení! *15*
    • I kdyby to byla pravda,tak co jako? K zabave a spokojenosti nejsu potreba miliony hracu. A pocet hracu neni ani zadnym meritkem kvality.
      • A já jsem snad napsal že ne?
  • Hraju, ale za poslední měsíce už hodně polevuju. Největší poslední ránou z mého pohledu byl merge s PL/RU servery, který znamenal obrovsky příliv cheateru, což je v kombinaci s naprosto neschopnýma GMkama a strachem Funcomu zabanovat platícího hráče smrtelná kombinace.

    Novej content už FC slibuje hodně dlouho, tak uvidíme sčím se vytáhnout tentokrát, ale ani poslední Turan pack nebyl žádnej obr a jediná aktivita která tam probíhá je farmeni solo dungeonů.

    Ve zmiňovaném Karlovo článku mě docela pobavila statistika AoC, v které uváděl přibližný počet hráčů na 150k...Než padnul track server yellow gremlin (nějakej pátek už to je), tak na všech serverech dohromady (USA/EU/PL/RU) to byl tak maximálně počet aktivních charakterů...V současné době se dá odhadovat populace v AoC na max 5000-1000 aktivních hráčů znichž těžko říct jaká část je premium nebo f2p (f2p model je mimochodem naprosto tragický - gold limit do kterého by se nevešel ani největší žebrák v AoC, hodně omezený content ale hlavně, pokud by si někdo chtěl zaběhnout raidy a instance jen jeden víkend v měsící, přístup do nich ho vyjde dráž než premium na celý měsíc, ne-li rovnou na čtvrt roku).

    Škoda veliká, žádná podobná MMO hra na trhu není a to je podle mě i jediný důvod, že ještě někdo AoC hraje, jinak už by mu dávno viselo parte.
    • Stale hrajem Conana prave pre ten lore. Combat system a vsetko. Skoda ze tato hra s tymto obrovskym potencialmo je v tak zlych rukach ako je Funcom.
    • ta čísla ti absolutně nesedí.. samozřejmě. Je rozdíl mezi tím, kolik hraje lidí v jednu chvíli a kolik celkem. Ofic. čísla se nevydávají, takže stačí jen hádat podle rentability a 5000 hráčů by skutečně nebylo rentabilní... takže jsi naprosto ale zcela mimo. Mimochodem, koukni se na populaci na WoW. Podle počtů lidí na serverech by si WoWu tvou metodou tipnul kolik? 10k? *1*
    • urcite nema 10k hracov, pre tych by update nerobili... myslim ze okolo tej 100k sa to pohybuje.
    • Ak by to hralo 1-5000 hráčov, už by to FC dávno zarezal. IMHO hranica rentability sa pohybuje tak na hranici 50-100 000, pri nižšom počte platiacich hráčov už nie je dosť peňazí na tvorbu nového obsahu a hra ide, ako vy Česi pekne hovoríte "do kytek". *1*
      • Mě se ty čísla taky nezdají, ale když má největší evropský server (Crom) online v prime timu 200-400 lidí, kde teda hraje ten zbytek? Na Fury online ještě méně lidí, Rage server má problém poskládat raid, poslední německy server je tak někde na urovni Fury a amíků už to hraje hodně málo...Byl bych rád, kdyby hrálo 50-100k, ale tak to opravdu není...Z čeho FC žije nemám tušení, ale AoC to nebude.
        • Znovu se ptam. kde na ty cisla chodis?
          • http://2i.cz/96c55872a1
            http://2i.cz/682bb69c4f

            Sice je to jak kdyz se prase lekne, ale tohle jsou v současné chvíli všichni online hráči na Fury serveru, druhý největší EU server
            • +1, já byl taky v tu chvíli online :)
          • zkusím lognout a típnout screeny z rankings + vyhledávač hráčů online, servery jsou poslední dva tejdny v katastrofálním stavu, tak snad aspoň ten track nějak vyjde.

            Jinak ano, je to jen můj odhad, ale věřím, že nejsem daleko od pravdy.
            • Tady se prece nebavime o ''zdrave'' populaci ale o konkretnich cislech. A uz vubec nezalezi na tom jestli hraji nebo ne. Pokud se to FUNCOMU vyplati,pak nema cenu to vubec resit. A zatim se jim to vyplaci.
            • proč bych tomu nevěřil?

              Nechci nějak prudit, ale hraješ tu hru vůbec? Snad asi dobře poznám, jestli má server zdravou populaci nebo ne, když už to nějakou dobu hraju (tuším že mám odehráno 300 dní čistě herního času na všech charech dohromady).
            • Vdyt ty sam tomu neveris:) Jen odhadujes,jak jsi sam priznal. Kdyby to bylo tak jednoduche,zmizely by z oficialnich for vsech MMORPG her ty vsudypritone topicy o ''zarucene pravem poctu hracu'' *1*
            • V tom případě nemá vůbec smysl se o tom bavit a ani ti vysvětlovat jak vyhledávač funguje, když tomu stejně nebudeš věřit :)

              Sám se řadím mezi aktivní hráče a jsem ten poslední, kdo by chtěl aby to bylo tak, jak to v současnosti je.
            • Priznam se ze absolutne nevim o cem mluvis. Jak muzes zjistist aktualni pocet hracu online? Je na to nejaky program? A skutecne vyhleda vsechny?
              Neverim ze nejakym vyhledavacem muzes zjistit skutecny stav,nebo jen priblizny pocet hracu. A neverim ze ma AoC tak malo hracu. Na trhu jsou mnohem horsi MMORPG hry,ktere v pohode prezivaji a sam FUNCOM nedavno uvedl,ze jejich hry(AoC i Anarchy Online) stale vydelavaji
          • podla grafu mmodata.com ma Age of conan priblizne 120k hracov. *9*
            • to jo, ale ten graf končí někdy na podzim 2010 a je to nějakých 120k
            • mmodata.net*
      • V naproste vetsine F2P titulu vyjde ''free'' hrani draze nez mesicni poplatky. Hrobnik prave objevil Ameriku. A kde chodi na ty statistiky,to vazne nevim...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit