Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    Určitě to nebude špatné, lore je takové cringy vtipné a příběh bude možná cool, plus ta dekadentní budoucnost plná světýlek mě láká víc než klasický tmavý noir cyberpunk, ale běda běda běda, dobrý půl roku budu muset počkat než to opraví... no alespoň to pujde opravit, na rozdíl od tlou 2.

  • Tady se jasně ukazuje, kdo prostě ví, co je skutečně dobrá hra (narozdíl od TLOU2 na kterou si nikdo za měsíc ani nevzpomene) a není překvapením, že si to pochvalují právě vývojáři jako je Newell nebo Vávra. Naprosto uměle vyvolaná kontroverze.

    • delO

      hele, chápu, že si fanboy polské, nekvalitní soli, ale chtělo by to trošku soudnosti. Zrovna TLOU2 bude mít nejvíce GOTY v historii, takže na hru si vzpomene každý. Na Cyberpunk se bude vždy vzpomínán jako na nedokončený produkt a fiasko. 

      • Nope, nejsem fanboy. Posledního Zaklínače jsem tady dost strhal a desítku si to rozhodně nezaslouží. CP je objektivně prostě lepší hra a to o parník a není divu, technicky jsou další projekty vždycky lepší. Samozřejmě to potom může pokazit scénář, ale tady se to nestalo. Takže bych byl pro příště trochu opatrný s tím nálepkováním ;).

        • CP je podle subjektivního názoru objektivně lepší. Vy jste, pane, ale hlava, jen, co je pravda. Máte tam nějaký další nesmysl? 

          • Je to jenom prostá analýza. Nemusíš se bát, nejsi jediný, kdo to neumí. BTW to je nějaká nová úchylka odpovídat na každý komentář?

            • Nemá to s analýzou nic společného, ale to nevadí, jednodušší lidé jsou taky potřeba. Určitě se někde uchytíš. 

        • delO

          můžeš mi říci, v čem je objektivně lepší? Jsem zvědavý. Prosím, s frázemi přestaň.

          • Ok, předem říkám, že vůbec neřeším nějaké malichernosti typu "tady hraješ
            jen za starýho chlapa a tam si můžeš udělat koho chceš", protože by to
            bylo nefér.

            -grafika

            -lepší imerze - např. autentické reklamy, televize, kde řeší aktuální problémy města (jenom čuměním do televize jsem strávil tak půl hodiny ve výtahu před bytem), dále třeba dialogy lidí a je toho mnohem víc, ale to bych musel začít hrát znovu a psát si do notýsku

            -plnější město, vertikalita města - Novigrad je vedle NC prázdné město

            -víc mountů než jen Klepna

            -mnohem variabilnější buildy postavy, v W3 je pouze šerm, lektvary, znamení

            -hlubší příběh - to nakonec řekli i samotní vývojáři

            -variabilní možnosti plnění questů alá Deus Ex

      • 0011

        Tlou 2 přeju úspěch ale nebude mít nejvíc GOTY v historii ani náhodou, nakonec ani poslední Zeldě se nepodařilo zdaleka mít tolik GOTY jako Witcher 3, což je nejvíc oceňovaná hra všech dob a navíc multiplatforma oproti exkluzivitě, chápu tvoje nadšení ale zase nohama zpátky na zem, ano?

        • delO

          Tak se uklidíme zase. TLOU2 má už teď 252 a Witcher 3 260. Chybí nám nějaké dva měsíce. TLOU2 překoná 300, tipuji. Tak kdo bude mít nejvíce GOTY v historii? Správně TLOU2. Zpátky na zem, jo?

          https://www.gameawards.net

          • 0011

            Ok máš pravdu, když jsem se díval naposledy bylo to podstatně míň, ale nemusíš tu na všechny útočit, nikdo z nás ti osobně neublížil.

            • delO

              já na tebe neutočím, napsal jsem to jen v tvém stylu. Nic víc za tím nehledej. Jen z některých tady padají neskutečný perly, tak je chce trošku zkrotit.

    • Vávra je ten poslední, podle kterého by se měl rozumný člověk řídit. 

      • Silácký kec. Možná není hned první, ale zaručeně je mezi lidmi, jejichž názor na něco z gamingu má svoji váhu, kor na české scéně.

      • PCMR

        Wayfinder je ten poslední, podle kterého by se měl rozumný člověk řídit.

        -fixed-

        • Možná by si to měl aspoň zkusit, třeba by ti tvůj život dával konečně smysl. 

      • Jakožto úspěšný kreativní ředitel a bývalý grafik toho zhlediska vývoje má co říct, přestože jsou tu někteří závistiví ubožáci, kteří nejsou schopni oddělit jeho osobní politické názory s jeho profesí.

        • Chtěl si říct, jakožto úspěšný podnikatel, lehký zloděj a mizerný scénárista. Nechápu, že nedokážeš rozeznat závist od názoru na určitou osobu. Asi to bereš tak, že když někomu někdo nesedí, tak mu automaticky závidí. To je ovšem tvůj problém, panáčku. 

        • delO

          myslíš ten Vávra, co hejtuje Deus Ex a Skyrim a pak chváli naprosto tristní open-world CP2077, kde jediné co můžeš dělat, je plnit lineárně skriptované mise. Ale prosím tě. Proč se ztrapnuješ? 

          • Jestli si dobře vzpomínám, tak to bylo o Mankind Divided, který má bezpochyby své mouchy, stačí přečíst místní recenzi a Skyrim kritizoval za občas nesmyslný game design, což je pravda, ale uznávám, že je tam někdy dost přehnaný, ale takoví lidi jsou, někdy si trochu zapřehání, že?

            • delO

              ne, bylo to o původní Deus Ex a nesmyslný game design vidíme v CP2077 neustále. Co tam máš dál?

  • JohnyTheZik

    Zbytecny rejpani, ale takhle to vypada, ze nejvetsi Valve turnaj je v CS:GO ^^

    "..i pořádání turnajů v Counter-Strike: Global Offensive. Loňské International a Rio Major.."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit