Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Onlineovka? :D Spíš Onlinovka ne..
  • Podle mě je to jejich problém, že se pouští do takovéto hry...pokud to vyjde...super...pokud ne, jen další zářez...proč si s tím lámat hlavu?
  • udělali by vůbec takovou hru nebýt seriálu a knih?
    • nebejt knihy tak neni ani tenhle clanek :D
    • nebýt knihy tak není seriál a nebýt seriálu není hra. Hawg *2*
  • sugyn
    Ukazka jak se zdimaji penize z neceho uspesnyho (serial) a delaji se neuspesny veci (hry).
    • BoB.2
      Jak víš že to bude neúspěšný.
      • A třeba to bude i česky! *5*
        • BoB.2
          No v to pravě doufám Drakensang Online tak snad klapne i tohle.
    • A jak víš, že to bude neúspěšný?

      Ale tady na diskuzích je všechno automaticky neúpěšná hra, pokud to není indie nebo tvrdě hardcore stealth hra.
      • Protoze vzdycky kdyz se dela neco podle filmu, je to nahouno, to je axiom, kterej se jeste nikdy nikomu nepovedlo prekonat - ostatne, offline verze je tragicka prakticky po vsech strankach, nemluve o tom, ze tenhle svet neni zadny machani holi "fireball + 30".
      • Kozy
        máte u mě jednoho bludišťáka, pane
      • Hairy_Ass
        Na druhou stranu statistika mluví jasně, zatím vyšly 2 hry s tématikou SoIaF a ani jedna žádný zázrak nebyla.
        • Taky kolik her s filmovou a televizní předlohou dopadli dobře? můžu jich napočítat na prstech...
        • Sejka
          Nutno říci, že GoT RPG byla vyvíjena dávno před tím, než vyšel seriál.
          • Hairy_Ass
            A? Však taky píšu s tématikou SoIaF a ne GoT. *3*
            • Sejka
              Máš pravdu, moje chyba. :) +1
  • Moc se mi nezdá zasazení děje do období, které už bylo popsané v knize/seriálu. To do budoucna velmi omezuje možnosti rozvoje hry.
    • SirArag
      Jako kdyby Bigpoint svoje hry nějak rozvíjel.
      Možná se pletu, protože tvorbu Bigpointu nijak extra nesleduju (stačilo mi vyzkoušet Dark Orbit, Sea Fight a Pirate Storm), ale nejsou náhodou všechny o tom samém jen v jiném prostředí a bez jakéhokoli náznaku vývoje příběhu?
  • Nons3nse
    Už sa nemôžem dočkať... :)
    Snáď to bude konečne poriadna hra, ktorá bude mať zaslúžené na vlajke "Game of Thrones"...
    • nic moc extra bych od toho nečekal, je to browserovka a od bigpointu
  • BoB.2
    Je to od mých oblíbenců Bigpoint co dělaj Drakensang Online *14*
  • Bratři Baratheona :)
    • Synové Baratheona taky není špatně :-D
  • "...a zbytečně nečekali druhý SW:TOR."

    Mohol by toto objasnit niekto z reakcie? Znie to totiz ako keby bola SW:TOR zla hra, o ktorej sa nic do vydania nevedelo a vsetkych sklamala finalna verzia hry.
    • Ta hra je totalny smejd. Uz som ti to objasnil ?
    • Taková je pravda.

      Samozřejmě ne na 100%, ale tak 80% jo.
  • Tak to už chybí jen Game of Thrones FPS *1*
    • Já bych raději plošinovku *4*
      • walltar
        Tak to já bych si dal něco sportovního ... třeba GOT kopaná se starkovou hlavou.
    • MishKonn
      First Person Slasher? Anebo Speaker, dle nátury Game Of Thrones.
      • First Person Sex
        • Zdar Vesku, jak žješ? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit