Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toto by nemělo patřit mezi hry
  • to je zhouba tyhle "hry" kde clovek jen cumi a obcas neco zmackne....
    • Ber to jako dobrý ziskový počin - vývojář tam naprogramuje zběsilý klik jednoho tlačítka za hodinu nebo výběr v rozhovoru za 2 hodiny a prodá se to za 7 českých kil na PC a za litr na konzole. *1* Teď když nad tím uvažuju, tak nebude problém něco podobného zmastit o volném čase v garáži a napakovat se. Asi začnu dělat hry...
      • Pusť se do toho. Možná ti pak dojde, že k tomu potebuješ i grafiky, modeláře, animátory, scénáristy, ...
        Jinak, mně tenhle typ her třeba taky vůbec nezaujal, ale nikomu to neberu.
    • Kdyby byly všechny hry principielně a herně stejné to by byla teprve ta pravá hrůza - nikdo tě to hrát nenutí samozřejmně, každý si vybere sám co chce. Ačkoliv já preferuji téměř vždy gameplay jako na prvním místě, nelze namítat že by dějově, scénásirsticky a obsahově, byly hry od telltale špatné... vliv a dopad rozhodnutí je opravdu jejich silná sánka
      • elwiscomeback
        https://www.youtube.com/watch?v=NyMndWpihTM
        V hrách od telltale je právě dopad voleb dost malý
      • V těch hrách téměř žádný vliv a dopad na rozhodnutí neni, to je na tom to nejsmutnější. Koukni se třeba na heavy rain nebo until dawn, tam jevliv a dopad na rozhodnutí.
    • To by mě zase až tak nevadilo, mě vadí spíše ty quick-time eventy. U hry jako tato očekávám, že si v klidu sednu a občas kliknu na odpověď, a ne že musím čekat napjatě, kdy se spustí zběsilé mačkání "E", jinak zemřu a můžu opakovat.
  • ačkoliv game of thrones od telltale dostává slabší hodnocení než ostatní telltale počiny vyjma story minecraftu, mě přišla tato série vůbec jedna z nejlepších, takhle tísnivý pocit u každého rozhodnutí a strach o postavy jsem snad ještě nikdy neměl :)
    • ArmanonAnrak
      Hry od Telltale mě nikdy nepřestanou bavit ale ten Minecraft story mode je VELKÁ NUDA
    • Maximální souhlas, možná to je proto, že se lidem okoukal telltale styl, kdyby to vyšlo před walking dead, tak bych si troufnul říct, že to všude dostává hodnocení mnohem větší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit