Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hru jsem si zakoupil, protože jsem velkým fanouškem Hry o trůny a tudíž jsem zaplesal, když jsem v obchodě narazil na tuto hru a prohlásil jsem, že ji musím mít. CHYBA! měl jsem si přečíst recenzi dřív než cokoliv koupím. Hned po prvních deseti minutách, kdy došlo na první souboj jsem nechápal, jak to sakra mám ovládat!? No jo no, teď už to hrát musim :-D
    • čím dýl to hraju, tím víc se mi to líbí, už jsem si zvyknul docela i na tu prakameru a pochopil princip soubojhů, ty dlouhý dialogy se mi naopak líbí, je to jak další díl seriálu (takovej meziprequel), děj je super, žádná tupá mlátička, trávím u toho víc času, než bych měl a prolejzám každej kout, tvůrci si dali docela práci...fandům GoT jednoznačně doporučuji, pro ostatní asi napřed dát knížky nebo aspoň seriál, pak to má fakt grády!!! Jdu hrát..:-)))
    • Ovládání nic moc, kamera peklo, ale pokud máš rád Game of Thrones, všecko to skousněš, příběh vypadá dobře propracovanej, nemůžu se od toho urvat...takže asi jsi zas takovou chybu neudělal..:-)))
  • Hele mám strašně důležitou prosbičku, hrozně mi blbne zvuk. Seká se mi, chrastí. V jiných hrách se mi to nestává jen tady u této. Neměl s tím někdo stejný problém nebo jsem na to sama? Popřípadě moc děkuju za radu :3
  • Kdo chce tematiku hry o trůny ve hře, ať si zahraje Skyrim s modem, ktery se da volne stahnout!

    http://skyrim.nexusmods.com/mods/20925
  • Tešil som sa na to ako malé dieťa, ale dopadlo to zrkadlovo ako Zaklínač........The Witcher.....skvelá kniha, skvelá hra, ale odfláknutý film aj seriál.....a tu skvelá kniha, parádny seriál, ale hra......nebudem hrešiť ja to do plaču takto nevyužiť potenciál.....!!!! Škoda modlím sa za bohov RPG......
  • no teda hra má své chyby ale 5/10 je hodně kruté ... já se u této hry bavil mnohem víc než u dragon age 2 a mass effect 3 dohromady
    jen třeba systém rozhovorů, který se sice inspiruje dialogovým kolečkem od bioware, ale finállní provedení mě uspokojilo mnohem více než andílek/vtipálek/drsňák system
  • KIMCID
    bejt přeloženo do cz a to komplet byla by dobrá
    • No čeští dabéři by nepochybně předvedli mnohem lepší výkon :-)
      • KIMCID
        no rozhodně navic by ta hra měle lepši bodování.
  • Náročné souboje? Kde? Jo, díky kameře a roztomilým neviditelným zdím, které tam předtím nebyli, umí být pěkně otravné a zdlouhavé, ale náročné ani zbla.

    Jinak, s tou pětkou souhlasím. Ten příběh je jediné, byť opravdu silné pozitivum. Hra jako taková je prostě trestuhodně nedodělaná. Hlavně co se imbecilního systému lektvarů a bezvýznamosti skillů týče (jakože, je úplně fuč, do jakých investujete a jaké používáte - pocit z toho máte naprosto dokonale stejný). Nemluvě o mrtvém, prázdném světě a ohyzdné grafice.
  • King of the north! *2*
  • Je možný pochopit souvislosti ve hře bez znalosti knih nebo seriálů? Na bugy kašlu, ale kvůli tomuhle ještě váhám...
    • jinak receno - ano ;-)
      • respektive - ja myslim, ze ano, navzdory recenzi ;-) nicmene znalost pomuze a treba te to prinuti knizku precist a serial zkouknout ;-)
    • ales.smutny
      Tedy, chápu, že to není nejkratší článek, ale tohle píšu ještě na titulní straně, v druhém odstavci a rozebírám v třetím...
  • Kamera je fakt strašná, ale dá se zyvknout.
    Jinak je ta hra podle mě celkem dobrá ( hlavně příběhem).

    Podle mě má určite aspon na hodnocení 6.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit