Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro začátečníky - tady najdete návod na secret karty z Hearthstone můžete si tabulku vytisknout a pak víte co proti vám protivník má http://www.hearthstone.name/navod.htm
  • Adame, Adame tak spatne sem dlouho nikoho nevidel hrat :D
  • Škoda, že tak dlouho sušil na hnátě Alexstraszu.
  • Janun
    Peknej gamesplay. Hezky se na to koukalo.
  • Akurat Rob Pardo, Lead Designer Starcraftu, Warcraftu 3, WoW a WoW:BC ohlasil odchod z Blizzardu. Posledne smerovanie firmy mu asi moc nevonalo takze Blizzard teraz pojde na tychto F2P hrach naplno co je velka skoda...
    • to se mi zdá jako nesmysl, Blizzard má pod palcem tolik silných značek, že ať vydají pokračování jakékoli z nich tak jim lidi utrhaj ruce, ať už to bude WoW 2, Warcraft 4, Diablo 4 nebo Starcraft 3, s tím že z Heroes of the Storm bude druhá DOTA a nakopou zadnici Valve na moba písečku se už imho rozloučili
  • MickTheMage
    Miiiiiiind Controooooool! ;)
    • Overwatch
      Polymorph! :)
  • Děkuji Adamovi a Pavlovi že mě vrátili do téhle závislosti, ale jsem rád že můj Rogue balíček stále nakopává zadky
    • jj rogue a leeroy 3x v jednom tahu za 8 many muze byt neco vic OP to se fakt nepovedlo! *11*
    • balance nikdy blizzardu moc nešel
      • A přitom se taaak snaží, až moc...
  • Co takle deskovka Mage Wars ? : D ano neni to napc ale treba nekoho zaujme alternativa :)
  • Tak to já mám z dnešního dílu trochu smíšené pocity... Hearthstone hraju od chvíle, co jsem se dostal do bety a to, že Adam řekl nějaký nepřesnosti nebo zavádějící věci mi ani tak nevadilo, spíš to, že se snažil až moc všechno komentovat a strašně nesouvisle. Skákalo se od jednoho tématu k druhýmu... Kdybych na to koukal jako HS nepolíbený, z let's playe bych si odnesl asi jen totální guláš v hlavě :-).

    Chápu ale, že je těžký souvisle mluvit a zároveň se soustředit na hru. Asi za to mohla i ta krátká hodinka vyhrazená na natáčení... myslím si, že ale stačilo jen malinko ubrat a zpomalit to tempo a holt některý věci nerozebírat - nechat na hráči, aby si to eventuálně objevil hraním :-). Kupříkladu posledně díl Spintires se mi moc líbil.
    • Ristoro
      Tak celou tu dobu šla hra mimo mě, ale na toto video jsem se podíval a pochopil jsem snad všechno, co Adam řekl a dokonce jsem na základě tohoto videa Hearthstone vyzkoušel a zatím se bavím královsky.
    • To co ty by sis představoval, bohužel tento formát neumožní. Na to by se muselo jinak, dopředu si to připravit, sestříhat atd. atd. A patřilo by to spíše na fanweb. Takto je to dostačující, ač třeba s drobnými nepřesnostmi.
  • hlavne se dal koukej na neco, co te nebavi, bambulíčku *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit