Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pamatuji, že to na PC tenkrát šlo dost blbě a ty animace xichtů byly dost přehrávané. Poté velké problém s cracknutou verzí.
    • Jack1947
      Jakej problém ?
  • Jack1947
    Hodně nedoceněná hra, je mi dost líto že už asi případné pokračování nikdy nebude *9* prostě tenhle typ her se nosit moc nebude... skvělé tam bylo jak hezkY ty části byli provázané dektivní práce, zároven potom nějaká přestřelka honička v autech a parádní motion capture kdy se vůbec poprvé člověk rozhodoval z výrazu obličeje zda je vinný nebo ne.
    • Problém byl v tom, že herci to buď hrály "jako že hráči jsou mentálně zaostalí a děti" nebo neuměli hrát. Takže to mohla být skvělá hra a nakonec to zazdí takovou základní věcí jako jsou herci.
      • Herci podle mě nejsou špatní. Spíše ta technologie není dokonalá. Obličeje vypadají, jako by nepatřily k hlavě a tělu. Ono by to ideálně chtělo nahrávat ty scény "doopravdy" a ne jen nasnímat obličej zvlášť...

        Ale díky za připomenutí super hry. Kdysi jsem si hlavně kvůli ní pořídil Xbox 360. A to jsem ještě neovládal moc dobře angličtinu, možná by stálo za to si to zopáknout, dokud grafika vypadá k světu :)
        • Jack1947
          Jo ale asi ne na Switchi na pc jsem to hrál s tím zámkem na 30fps ale dalo se spíš mi nešlo se pohnout v tom prvním DLC to mi přišlo až moc těžké.
    • Tak nedoceněná, že prodala přes 5 míčů a každý druhý recenzent tomu napálil 90.
      • Jack1947
        Jo kéž by bylo něco podobného to bych byl moc rád...
  • Kez by mely vsechny hry v cr aspon cz titulky,hned bych utracel vice pěněz.
  • owny
    To už je pátek, že je tady Retro?
  • switch se osvedcil, vydrzel celou hodinu plneho herniho zaprahu
  • Top hra, jedna z najlepších... Bioware by sa mali od nich učiť ako robí príbeh.
    • SalemCZ
      tak oni to trochu zapomínají v KOTORu ještě příběh uměli.
      • Dragon Age Origins bylo taky super. Jen ten příběh tolik neodsýpal, protože tam byla spousta zbytečných soubojů, což pak v celkově slabším uspěchaném sequelu dovedli za hranice absurdity, kdy jsi během probíhání Kirkwallu konstantně nabíhal do opakujících se generických encounterů.

        Inquisition je na tom co se příběhu týče tak špatně? Ještě jsem to nehrál a pokud se nepletu, tak Andromedu dělal někdo jiný.
        • TheGGG
          je to těžký průměr až podprůměr... nejdůležitější quest je přesvědčit zlého tatínka tvého gay companiona, že být teplý je cool... přesně co by člověk čekal v high fantasy
          • Jedinej teplej je tu Justin
          • Takže quest přesně pro tebe.
            • TheGGG
              přesně, díky němu jsem mohl poukázat na to, jaký fail je bioware
      • Tak ani prvni a druhy mass effect nebyl spatny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit