Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim,prestante hracum kecat do hrani kdyz neco predvadi,vase debilni komentare typu: Alesi mlat ho,ustupuj a pod. A pri ground and pound mlaska komentator jako male dite ve skolce pri cucani svyho palce je otresny a kvalita vaseho gamesplay pada na nekoukatelnou uroven jen kvuli komentari.Des a hruza,kde jsi tohle videl chlape.Neda se ani slovy vyjadrit jak detinsky a debilne to pusobi,gamesplaye nikdy.
  • Pro mě super až tak moc, že jsem ihned běžel na torrent. Hm, vzápětí jsem zjistil, že si to pletu s wrestlingem (jinou hrou). Každopádně GamesPlay, který zaslouží jen chválu. Kvalita! Že to baví, je zkrátka poznat vždycky… *3*
    • „Pletu s wrestlingem,“ jakože jsem viděl před časem podobně vypadající bojovku na torrentu. To jen aby to nevypadalo, že si pletu divadlo s držkovkou.
      • The_Troll
        Milý Minotaur, tebe tá hovädzia hlava zjavne spôsobuje veľké problémy pri nakupovaní hier na torrentoch.
  • škoda že jste neukázali toho Bruce Lee
  • hmmm *11*
  • brý gamesplay, hoďka utekla jak nic..
  • Tož pěkná rubačka *2*
  • Nejlepsi je ta reality show "The ultimate fighter".
    Probiha to v podstate stejne jako big brother ale v kazdem dilu si na zaver daji do drzky *1* , kdyby to zavedli ve vyvolenych tak s tim mela prima fenomenalni uspech.
  • up_er
    je v te hre i mod player vs. player na jedne konzoli? nikde sem to tam nevidel
    • ales.smutny
      Je, ono to nebylo moc vidět, ale při výběru zápasníků vidíš třeba dvě ikonky gamepadu.
      • up_er
        dik Alesi, jsu si to objednat *1*
    • Radkaa
      Jako že každý bude mít jednu páčku a 2 tlačítka ?? *8*
      • Neni pochyb, ze jste zenskeho pohlavi. :-)
        • Mart9
          No tím jen to pohlaví urážíš. Možná je to nějaký čůráček, co se o prázdninách nudí a trollí games.
  • Radkaa
    Podivný "sport". *8*
    • je to sport pro opravdove chlapy:

      https://www.youtube.com/watch?v=ELZjnIWo9OU
  • Moc realisticky ty souboje nevypadaji. Teda spis vubec...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit