Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdar. akurat som si vytvoril ucet. PUBG sa mi velmi paci. Chcel by som si to kupit. Pre tych, co hraju, ked sa to naucim hrat, a vyhram nejake zapasy, co ma motivuje, aby som hral dalej? Za tie body za vyhru sa daju kupit len veci, ako oblecenie, nie? Keby sa dal kupit nejaky gear, ze zoskocis a mas lekarnicku, batoh, alebo helmu, alebo nieco. Takze ak to budem hrat dlhsie, a budem v tom dobry, ake vyhody to pre mna ma? Este ako je to s matchmakingom? Ak si novy v hre, tak hras s novacikmi, a pokrocili hraci hraju spolu? Dik za odpoved.
    • Aké výhody by si chcel? Toto nie je Battlefield.
      • Jack1947
        Aby tam nepadal s holou zadnicou přece *1*
  • MrMelounek
    GamesPlay mi přišel velmi zajímavý a Vašekstyle mi vůbec nevadil ba naopak. Dlouhu mě to míjelo, ale na základě Vašeho GP jsem si to pořídil. Hraji to podobně jako Vašek a zatím s nečekaným úspěchem. Hned v 1. hře 6. místo a v 5. hře "Winner winner chicken dinner" *5*
    • KronosDeret
      Gratz, na pátý pokus 1. místo to je hodně dobrý. Neboj se skákat do husta, aspoň se naučíš reagovat a strílet, ono nevadí že dostkrát zemřeš, je to skvělý tréning pro setkání i během plížení.
  • PUBG vykročil tou správní cestou k realizmu, naneštěstí tam pořád jsou nerealistické prvky v podobě arkádového léčení. Doplňováni hp bych zakázal a zavedl bych krvácení s možností ho ovázat, příp. zásahové zóny a tomu odpovídající zranění. Jistá forma doplnení hp by přicházela do úvahy v podobě improvizované polní transfuze.
    • realismus? viděl jsem, jak tam týpka pokropí z útočný pušky a ten dál pobihá jak zajíc, to neni moc realustický
      • Možná měl vestu nebo netrefil životné duležité orgány. Netvrdím že je to realistické, jen že to vykročilo tím správním směrem.
        • I kdyby netrefil orgány, tak leží v šoku na zemi. Stačí zásah kamkoliv a vyřadí tě to.
          • Jisté ústupky hratelnosti musí být. Nejsem lékař ani jsem nikdy nebyl v boji ale myslím že můžeš fungovat i se zraněním. Koneckonců to potvrzují i různé záběry z dokumentů.
            • Jack1947
              Jo třeba jak ve filmu nebo v Mafii1 po zásahu z brokovnice bezprostřední blízkosti se oklepeš a s dírou v orgánech jdeš dál.
    • Jack1947
      Bunny hop a 360˝ scope je taky chutovka.
  • Nehrál jsem to a nikdy nebudu. Opravte mě, jestli jsem si o hře udělal špatný úsudek, ale nejde náhodou o to, že 30 minut běháte, plížíte se, sbíráte vybavení po všech čertech, aby vás za 2 vteřiny odpráskl kemper někde na půdě opuštěnýho baráku a čekáte dalších XY minut, než se dohraje kolo? Je to tak???
    • Ne, nečekáš pak na další kolo. Hra skončila musíš zpátky do loby. A proto je to unikátní zážitek. Já bych do všech stříleček zavedl povinně přísnější postihy za smrt, aby tam hráči neběhali jak rambové.
    • Ne, vůbec nečekáte než hra skončí. Je to princip Battle Royale (vyřazovací hra, umřeš a končíš) - Vaší smrtí pro vás ta hra skončila a jdete se připojit do úplně nové hry.

      Otevírá to spoustu možností. Někteří hráči hrajou PUBG hrajou stylem YOLO, ze začátku vyskočí do nejfrekventovanější lokality a zůčastní se jatek. Jiní hráči zase rádi hrajou více takticky, vyskočí do skoro prázdné lokality a pomalu postupují. Proto je to tak zábavné, každý si může najít svůj oblibený styl hraní.
    • Ano, ale zhruba je to stejné, jako bys napsal, že Hledání min je jen o tom ze začátku kliknout do všech rožků a potom doprostřed, kde natrefíš minu.
      Ale napíšu to ještě normálním jazykem - ano, hra skutečně trvá nějakých 38 minut, můžeš běhat, skákat a plazit se, máš granáty, máš zbraně, loot většinou není těžké najít, když víš kam skákat. Nečekáš, až se dohraje kolo, hru vypínáš po smrti a jdeš na další hru nebo se oběsit. Kempeři... no, to ať si každý domyslí sám. Last man standing hra, ve které nerozhodují killy, ale opravdu jen to, kdo přežije poslední, bude skutečně spoléhat taky na kempení zvlášť při tak velké mapě. Mám 800h a na kempy si nějak zvlášť nestěžuju.
  • Slušný pokus. Vážně!
    Tahle hra se hrozně špatně hraje, když do toho někdo "kecá". Neberte to kluci jako urážku, ale jako fakt.
    Významnou částí je komplexní vnímání okolí, nejen vizuálně ale i poslechově. Je třeba dobře slyšet a naslouchat různým zvukům, proto je vhodné hrát buď když je okolo úplné ticho, nebo se sluchátky.
    V módech duo a squad je pak navíc stěžejní komunikace a bez mikrofonu by to lidi ani neměli pouštět.
  • takova *icovina.
    Hrajte Escape from Tarkov, to je hra. ne tyhle pseudo strilecky kde o nic nejde.
    • A o co jde v tarkovu? Nahrabat si co nejvíc zbraní do inventáře? :)
      • Jack1947
        Mají tam questy a dá se hrát za neutrální postavu a tam hrabat věci.
  • funza
    jako majitel ps4 jsem zvedavej na nejakej klon od ubisoftu ve far cry 5 nebo v ghost recon wildlands. Ve Ve fortnite me nebavi staveni a taky tam nejsou vozidla.
    • Jako majitel PS4 by si mal hrať tie úžasne tunelovice... pardon exkluzivity a kúpiť si tretí krát Kolosov. Však prečo tú istú hru nevydávať každú generáciu?
      • bukrr
        No.... aby si to mohla zahrát i tahle generace hráčů?
        • Na takom Xbox One si stiahneš z Live hry z nielen z Xboxu 360, ale aj z toho prvého! A teraz pozor! Ak už máš kúpenú hru na disku alebo si ju kúpil na Live na 360, nemusíš to kupovať znova ako na PSN! Tomu sa hovorí služba zákazníkom. Nie ako teraz, keď bola PS4 hacknutá a zistilo sa, že obsahuje emulátor PS2, ale však prečo nepredávať tie hry znova?
          • bukrr
            Podle prvních ohlasů je remake SoC sakra povedený. Nemám problém za něj zaplatit, když mi naservírují stejnou hru v mnohem hezčím kabátku.
          • já jsem za remake rád, na PS2 to byl prostě moc ambiciozní titul, remaster na PS3 je prostě jen remaster, teď máme tenhle klenot v grafice, kterou ta hra vždy potřebovala, aby to ponoření bylo ještě lepší. Vždy si raději zaplatím za takhle odvedený remake, než i kdybych to hrál izdrama v původní grafice. Tohle ti žádná zpětná kompatibilita nikdy v životě nenahradí. Tohle povýší zážitek a nebudeš řešit, že ta hra za těch x let tolik zestárla.
            • Já se někde bavil o rozdílech mezi antialiasingem? Máš asi halucinace, měl by sis asi vzít prášek. Narážel sem na případy jako indie hry, Nintendo hry, nebo když si na PC může člověk nastavit lepší rozlišení, textury nebo dohled. V těchto případech lidi tvrdí, jak na grafice nezáleží. Nějakej rozdíl v AA je nepodstatný... naprosto mimo mísu. Grafika samozřejmě zlepší zážitek, ale pokud je to hra, kterou už si hrál, tak to nikdy nepřebije ten první.
            • KOTOR* edit
            • co to je za pindy? Bavíme se snad o hře z roku 2018, kde se idioti hádají o tom, jestli je tam FXAA či MSAA nebo o remaku 12 let staré hry? Všichni fanoušci her si chtějí zahrát své oblíbené staré hry v novém kabátku. Co třeba SWTOR? Neuvítal bys snad grafiku roku 2018.
            • Lepší ponoření? Sakra... a já myslel, že na grafice nezáleží. Ne moment, to se řiká, jen když se to hodí...
          • No a pak je tu pc master race, která to nebere ani jako něco co by stálo za řeč vychvalovat.
            • Tam totiz vetsinou zpetna kompatibilita funguje, nekde je to sice trochu slozitejsi ale vzdy se to rozjet da.
          • Podívej se na Digital foundry, je to prý nejlepší remake ever...
            • "zacni lecit z te frustrace kastráte. Prominte vy slušní za ty slova, ale tady se fakt nedá normálně ani vyjadrit názor, aby se na něho nepřilepili trolove."

              Říká guma, která slovně napadá lidi za to, že mají jiný názor. Solidní fail.

              Můj názor = nějakej "nejlepší" remake je pořád jen remake starý hry. Hry, kterou už lidi hráli. Tzn., není to nic novýho, tzn. že se z toho fakt nepodělám - a ono vypadá to, jako kdyby ti tohle trhalo žíly. Jinak si ten tvůj agresivní výměšek nedovedu vysvětlit. Asi nějaký fanatický platformní fanboy... klasika...
            • co jsi agresivní a nasraný? Kdo tady proboha mluví o revoluci? Se zacni lecit z te frustrace kastráte. Prominte vy slušní za ty slova, ale tady se fakt nedá normálně ani vyjadrit názor, aby se na něho nepřilepili trolove.
            • Nejlepší remake ever lol. Určitě to bude mít i kolonku v goty... a všichni se z toho pos***... hrát to samý, co před 10 lety... revoluce...
  • ten kluk co to je hraje je desne po.elanej, to je fakt nuda, tak trosku Rambo ne? chapu ze se kryje, ale kempit na jednom miste 10 minut a mirit na schody, to je trapas
    • mudrlant :D
    • Toto nie je respawn fest ako Quake, ani krátke kolá ako CSku. Ponúka to trochu iný zážitok ako menované hry, je to pomalšia vyčkávacia hra, kde ide o to napätie pri pomalšom postupe krajinou.
      • "je to pomalšia vyčkávacia hra"

        Ano. Říká se tomu kemping...
        • Bych tě chtěl vidět v reálu, měl by ses přidat do armády, 5 zabiješ celou armadu a nic se ti nestane
          • Realita není hra...
        • ja vim ,souhlas, ale on ti ukazuje gp tak ze stoji na miste porad nekam cumi do zeme misto okolo sebe a na teren, tam dycky jen problikne na fterinku pres scope, jako co takhle chce asi najit? dokazes si predstavit, ze budes na otevrene plani vyckavat v realnem boji a ze spustis vubec zrak z horizontu? nenadarmo se v te hre zabiji nejlip tak, ze chytnes hnupa co lootuje s pohledem do zeme a vymenuje si v parte 2 minuty veci, takovej je proste dead...ja tu hru jinak dost dobre chapu, ale takhle hraje amater, vim sam to o sobe rypek rika, ale nemusi nam to dokazovat a mohl by se trosku odvazat, radsi videt jeho 10 smrti nez jednu po pul hodine bez killu...ale jo kluci dik ze ste dali recenzi, protoze na youtube je spousta kravin, tohle aspons i clovek rad poslechne
    • Vidno ze si to este asi nehral :)
      • nehral, ale byl bych fakt lepsi kdyz bych lidem chtel tu hru ukazat, a ne ze dam 2 killy za hodinu, sorry jako, zkousel sem Fortnite a behem peti minut sem sundal dvojici, proste moment prekvapeni je nej, ale kempit fakt na miste a bat se jit vubec do stretu? hele behal si nekdy po lese s paintballem? to je adrenalin, tohle je porad nebolava pc hra, what a difference
        • Když tam budeš běhat jak pošuk, tak to chytneš od zakempenýho snipera a nebudeš ani vědět odkud to přišlo. Fortnite je na tohle akčnější a počáteční sbírání výbavy je tam odost rychlejší, takže hrát agresivně jde docela snadno a tolik tě nebolí o vše přijít. V PUBG to jde taky, ale chce to už trochu znalost mechanik a mapy což ještě kluci moc nemají.
        • Tohle neni Fortnite
          • To opravdu není.
            mikes, pro porovnani s Fortnite si zahrej Squad, pak pochopis, proc neni dobry jen tak behat uprostred pole.. *3*
  • jake jsou teda nyni fakt minimalni pozadavky na nake medium detaily a 30fps?
    • 30 fps minima ci prumer? Jestli minima, tak naka ta starsi i5 a gtx 1050ti by mohla byt ok ve full hd. Jeste to muze nemalo ovlivnit rychlost pameti, kdy pubg je jedna z mala her, kde fps roste defakto linearne s vyssi frekvenci.
  • za me naopak super gp , zatim jedu jen fortnite battle royale ,ale tohle vypada fakt lakave , jen skoda ze na to nemam pc :) ..jinak otazka ..k cemu ten kanystr ?:)
    • vaclav.pechacek
      Díky :)

      Kanystr je tam pro doplňování paliva do aut, vždycky s sebou radši jeden tahám, i když ho člověk využije v jednom ze sta zápasů. Bohužel to není jako ve Wolfovi, kde podobné kanystry pohánějí šílený plamenomet.
      • jo tak .. ja prave spis cekal ze ho nekde odhodis a jak pujde nedo kolem tak ho zapalis :)
        • To tu nejde. Auta v této hře mají malé nádrže, aby nebylo možné procestovat celou mapu 8x, takže pokud potřebuješ dojet, dejme tomu, od severu k jihu a máš tu smůlu, že najdeš vozidlo s třeba jen 1/3 nádrže, dostaneš se sotva do půlky mapy a to nesmíš použít boost. Pak kanystr příjde vhod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit