Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele, jen taková moje perlička ze zkušenosti z Firestorm.

    Včera večer jsem to chtěl zkusit, tak sem stáhl ten 24gb update, nainstaloval jsem ty nový nvidia ovladače co k tomu vydali.. hrál jsem jednu hru..poslední 3 naživu.. když tu zničeho nic, BSOD, nejdou nabootovat windowsy, ani safe mode, ani bez podpisu ovladačů, klasika auto-repair loop, nic, ani opravit pomocí flashky s winama.. no ve zkratce tu to teď ťukám z čerstvě reinstalovanejch winů, nejvíc mě mrzí ztracený savy z dobře rozehrátých Dark Souls 2 sotfs a hlavně Gothic 2 s módem Návraty, ve kterých jsem utopil asi 200 hodin než jsem se prokousal do 5. kapitoly.. 😀 jo a fotky z dovolený. noo...takže jo, spouští to kvalitní shitstorm..teda..Firestorm.

    • tos musel formatovat disk? ztraceny pozice bych tomu nevycital, to sis způsobil sam...

    • zálohuj, zálohuj, zálohuj, nebo se z toho zblázníš. 

      • to jsem se právě mlátil do hlavy už "zálohuj deb*le zálohuj"

    • Inquisitor

      No tak to je radost. A to dělá více lidem, nebo to byla neštastná náhoda?

      • Já nevim čím to bylo. Podle mě ty ovladače.. ale co vím, tak BF V nemá rád přetaktovaný procesory. A já na svym fx 8320 @4,4GhZ bez taktů nejedu, jen kvůli BF jsem to stáhnul. A pomohlo to, přestalo to padat. A ten Firestorm jsem fakt hrál jen jednu hru a hned jsem měl po srandě, tak nevím. Dnes to možná zkusím zreplikovat :D už není co ztratit. A teda jak mě Battle Royale nebaví, tak tohle bylo docela fajn, přišlo mi že tam není člověk tak strašně vidět, když se třeba plíží v trávě nebo vůbec, že ty kontury těch postav tak strašně nebijou do očí. to mi přijde super věc. Líbí se mi to třeba v Armě, že tam fakt oblečení má nějaký smysl, ne jen kosmetický. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit