Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Perfektni hra, ale kdyz jsem se dostal na tu velkou chatrajici lod, na tom Tankeru mne to moc nebavilo, po dohrani hlavni linie pribehu RE7 jsem dostal velkou chut na nedohranou a velice tezkou dalsi horrorovku a to na The Evil Within, a neudelal jsem vubec spatnou volbu, ted dohravam datadisk Consequence a chrochtam si jak prasatko! :D :) Taky ji vrele doporocuju!
  • Davida mam strasne rad, je to presne moj salok kavy co sa tyka hier, humoru, komiksov, tetovani :D Neviem preco ho pri niektorych starsich dieloch ludia tak hateovali.
    • tak proto ma ten rytmaus takovej uspech...
  • videorecenze mohla byt hrana na ps vr... preci jen tak se ta hra hraje a vypada dobre ;) vim o cem mluvim :D
    • Ty to tak viš, bobku na podrážce.
      • :D dobrej forek no :D
  • Hra je to super ale co takhle podpora starších porcesorů, které to zvládají víc než dobře. To se Crapcomu opět nepovedlo a už začínám zvažovat refund. A miluju kecy typu: kup si nový procesor. Phenom 2 je naprosto dostačující na dnešní hry a kvůli jedné špatně hře nebudu dávat 6 litrů za i5ku.
    • coze? amd je technologicky tak 5 let pozadu

      mozna to zmeni/zlepsi ted prichod ryzen, ale jejich procesory nestaci na nic poradne, natoz phenom
  • Pro mě snadno předvídatelné, nudné, ..ale maj to pěkný
  • TheGGG
    nefunguje vám diskuze u hlasování o hře roku
    EDIT: dobrý už to opravili...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit