Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jabbo126
    ten ďábelskej pískot po celou dobu, jakoby se ozývaly zvuky z jiné strany... brrrr, to se vám povedlo - i když asi ne uplně záměrně ... :-D
    • Počkej, to nebylo ze hry? *1*
  • Gamesplay bez kamery s pískotem místo zvuku s padáním hry to je amatérismus(když to hrajete na desítkách tak se není čemu divit)!!!A informace o vývoji hry skoro nula.Proč si Adam nepůjčil od Honzy nějaký starý Level či Score s recenzí?Nebo co takhle použít wikipedii?Jenomže to by asi byla práce navíc že?Tento naprosto odfláknutý gamesplay ukazuje jak se to rozhodně nemá dělat!!!
    • Info z vývoje a dobový tisk patří do retra.. tohle je prostý gamesplay, jen v něm hrají starší kousek.
    • Overwatch
      Za technické problémy se omlouváme, mrzí nás to. Řešíme to a nakoupíme nový hardware.

      Staré časopisy si od Honzy půjčovat nemusím, mám své vlastní. Jestli tě zajímá vývoj hry, můžeš si informace o něm vygooglit za pár vteřin. Honza to dělá jinak, já to dělám jinak. Ty se jednoduše dívej na toho, kdo tě baví víc.
      • Důležité je se z toho poučit a neopakovat stejnou chybu!Pro upřesnění můj příspěvek byl čistě konstruktivní kritika nikoli nenávistný příspěvek vůči tvojí osobě!
      • V tom případě prosím do vysílacího plánu uveďte, kdo bude stream dělat, ať si jednoduše mohu vyhradit čas na toho, kdo mě baví víc. Děkuji.
        • To je dobrý nápad.
    • ok, ale tak zase padani hry neovlivnis, ne? à propos, win 10 je dneska standartnim vybavenim. :)
      • TheGGG
        to rozhodně standarD není... i když se loutkaři v mrkvosoftu snažili win10 protlačit co to šlo a to i za použití krajně nevhodných a neslušných metod...
        • Desítky mi nesmí do baráku!Protože jsem měl automatické aktualizace tak poslední den kdy byli W10 zdarma mi je vnutili prostě se sami nainstalovali!Po hodině jsem přešel zpátky na sedmičky protože co fungovalo najednou nefungovalo.A to nemluvím o keyloggeru!.
        • pravda, standard. :)
  • Hru jsem hrál ze Score cd na Windows vista bylo to docela těžký hlavně střílecí pasáž z korby náklaďáku.Bohužel jsem skončil na lodi v momentě kdy se musí použít dělo nešlo mi zoomovat.Ale jinak atmosféra velice dobrá.Těším se na Call of Cthulhu oficiální hru snad to stihne letos a bude dobrá.
  • Jedna z nejlepších adventur vůbec. Atmosféra a s ní spojené mechanismy (strach, medikace) dokonale uhrančivé. Nedohrál jsem ji tehdá, tuším kvůli nějakému bugu, jednou se do ní ale rozhodně vrátím. Na video se podívám až o víkendu, těším se.
    • všechny bugy jdou obejít, stačí googlovat. Opravdu otravné bugy jsou tam 2. Jeden na lodi, kdy střílíš z děla, druhý těsně před koncem, když člověk prchá z kolabujících jeskyní.
  • Těším se na páteční GP opět s Pavlem a Honzou, tihle dva jsou proti nim jen velice slabý odvar.
  • Dark Corners = Stín nad Innsmouthem + Stín z času + Případ Charlese Dextera Warda. Před hraním hry je nejlepší si povídky přečíst. Zajímavé je, že hra má několik konců, a jen pokud dosáhnete dobrého score, tak se vám odemkne ten nejlepší konec a pochopíte celý příběh.
  • TheGGG
    konečně retro na které se rád podívám....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit