Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrzzek
    Bohužel, musím se přidat. Tenhle gamesplay byl docela o ničem a to hlavně kvůli chybějícímu pohledu na kytárysty...
  • Lol, olejnik hra rocksmith tak je z neho velky muzikant. Je to party hra tak by nemusel furt dristat ze to nie je ako realna gitara...
  • N0isy
    Přesně jak psal jabbo126 dole. Jaký mělo tohle video smysl? Navíc hra, která je založená na hudbě a jediný, co slyším jsou dva uječené hlasy.
  • Zbytecny dil, pokud u takoveho typu hry clovek nevidi ty co to hrajou tak je to absolutne o nicem.
  • Pavel psychicky nevydržel, že se mu nedařilo a utnul konec, nebo to byl omyl? Snad nebral vážně to rýpání *1* Pokud ano, budu se mu muset v Brně osobně omluvit *2*
    Stream by byl špica, pokd by byli borci vidět. Takhle to bylo k prdu.
    • no uprimne... takhle bych to hral ja po 15ti pivech s jednou rukou
  • jabbo126
    nebudu zase za toho co tu hudrá, ale po prvních pár minutách jsem to musel vypnout. Opravdu nechápu, jaký má smysl pouštět stream takovéhoto typu hry, když vám "nefunguje" stream kamera, tedy jediná sranda která mohla být. Nechci vám křivdit, ale tak nějak podvědomě z dřívějších zkušeností se obávám, že jste se nechtěli ztrapnit - což by se nestalo, byla by to sranda, ale bojíte se toho, tak se vám záhadně, zrovna v tomhle případě "porouchala" kamera. 'No nic, škoda - možná opravdu křivdím, ale pro mě to pak nemá smysl.
    • Mart9
      To, že napíšeš, že nebudeš za toho, co tu hudrá, neznamená, že jím nejsi.
      • Děkujeme za bravurní výklad, profesore, nebýt tebe a tvých mouder, tak nevím, co si všichni počneme.
        • Mart9
          Lidi jako ty by pošli na blbost.
          • Bravo! Máš v záloze ještě nějaké to životní moudro, nebo ses už vyčerpal
    • S tebou musi byt na vecircich zabava
    • Nejsem rasista, ale...
    • Pockej, ale oni to delaji dobrovolne, takze kdyby nechteli, tak tuhle hru nemusi streamovat vubec ...cili tvuj argument s tim, ze se stydej moc nechapu
      • jabbo126
        postnul jsem to pod špatný příspěvek, a teď nevím zda mi to povolí - jediný příspěvek, který stojí za komentář - to, že někdo dělá něco dobrovolně, ještě neznamená, že to nemůže další dobrovolník kritizovat. To jsme se nějak pomýlili v pojmech. Ano, nebudu vynakládat energii a čas, abych kritizoval nějakého blogera, který ani neví o co jde, ale srážet moje hodnocení proto, že je to tady "zadarmo", je snad výsměch. Tohle není o tom, kdo dělá co dobrovolně, nebo ne, ale o tom, jak už to tu celá léta tvrdím, že když mám pozici profesionálního webu, který notabene na návštěvnosti vydělává - teď nemyslím o jednotlivých redaktorech, ale dělají to asi všichni z nějakého důvodu, očekávám, jakožto čtenář/posluchač/divák určitou úroveň. Protože to, čím platím je fakt, že nechodím na jiné servery, ale sem - pokud máš pocit, že nikomu nic neplatíš, tím, že sem chodíš, pak se pleteš. Ale to je na delší debatu, každopádně tvůj přístup po povrchu chápu a beru tě, ale mě by přišlo "cennější" kdyby tedy v případě selhání techniky raději vytáhli nějakou alternativu. Protože přiznejme si - atraktivita takovéhoto videa spočívá z větší části právě z toho, že vidíš účástníky. Tím, že tuhle stránku vytěsnili, přišli o potenciální sledovanost.
    • Coffin.Corner
      Tento týden se nám tady konspirační teorie jen sypou... *1*
      • jabbo126
        smazat
    • To jako myslíš, že po po legendárním videu kapely Kultura kriplů by se pánové styděli převdvést své schopnosti? *3*
      • kniplů sakra. Pardón. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit