zavřít
...

GamesPlay – hrajeme kooperativní akci Hunt: Showdown

Crytek si se svou nejnovější hrou dává docela načas. Hunt: Showdown prošel několika uzavřenými alfami a nyní je k vyzkoušení na Steamu v rámci early accessu. Kombinaci lovu ozubených monster s lovem ostatních hráčů v nehostinných mokřadech vám dnes předvede vážený host David Ryneš, odborný komentář...
 • eNj (anonym)
  0 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Hunt: Showdown je suprová hra a velmi nadějný Early Access už v tomhle stavu...
  16.3. (40 dnů)

  reagovat

 • TheGGG tiscali.cz
  4 souhlasí, 6 nesouhlasí
  skvělý gamesplay, dobré vidět dva lidi nadšené pro svou práci, hry a zábavu obecně. Adam i David působí jako skuteční hráči, nadšení a zapálení, ale také s přehledem. Skvělé vidět zase lidi co nejsou vyhořelí a otrávení a na vše nadávaj.
  13.3. (43 dnů)

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 107.22.48.243.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.