Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě to přijde těžké, dcera to chtěla a prakticky to hraji za ni a mám problémy, takže po chvíli hra otráví a moc tomu nepomůže krásná grafika. A navíc chybí čeština, ta by ze byla zapotřebí. *9*
  • Nalejme si čistého vína, kdo z vás mistrů za tu hru zaplatil? Já tedy určitě ne, ale hrát ji budu. Že nepřispěji vývojářům? To mě strašně morálně tíží a asi dnes neusnu. Naštěstí jim ale platí spousta jiných hlupců.
    • chjo.. ty ses tak hloupouckej a jeste mas potrebu se tim chlubyt :D
      • chlubyt? *11*
        • chlubyte = 8x chlubit *5*
          • ano ano pekne sem si nabehl :D
  • Je to velice hezká a dojemná pohádka. Pro mně jako příležitostního hráče těchto hopsaček je dosti náročná na ovládání. Budu muset potrénovat *4*
  • Mě to tedy těžké nepřijde. Jednou za čas nějaká pasáž, ale pár pokusů a za chvilku se leze vesele dál. A jinak prostě špica, to nejlepší, co lze v arkádách dnes nalézt. Prostě jako za dob Amigy, jen moderně a véééééélmi dobře!!!
    • Kinet1c
      je to celkom tazke, pre hraca co rad hra podobne hry, tak netvrdim, moze pripadat kus lahsia, aj mne prisli niektore pasaze jednoduche ine boli tazke, podla mna dobra kombinacia a zladena do super hry. Ja som umrel ani neviem, asi 800+ krat :D, teda tu vidno, ze nie som hrac tohto typu, teda takychto arkadovo plosinoviekovo metroidno neviem akych hier, obcas si zahram, zaujimavy titul (ako tento) a to je tak vsetko.
  • XXDarthVaderXX
    Konzoloidní hra a těžká...HA HA HA.
    • drbat se nohou za uchem je taky težké, a pritom je to blbost
    • Kinet1c
      Hral si ju ? Je celkom tazka. Len tak fakt pre zaujimavost, CO je pre TEBA tazka hra ? Aby som sa aj ja zasmial.
  • Kdo tvrdí, že DS je těžký, nutně si musí zahrát toto! Po 25ti úmrtích během tří minut a ukrouceném malíčku jsem to musel vypnout, dát si pauzu a pak pokračovat :D Ono teda jak která část... občas brnačka a pak se objeví něco šílenýho... ale boží hra. Už dlouho mě hopsačka takhle nebavila.
    • prosím tebe, dyť jsi celé DS odjel v coopu. Tohle je brnkačka proti DS. Zrovna jsem dal solo Sinha jen na longs sword v NG+3, tož to byl záhul...
      • Brnkacka to nie je, mat to zbytocne behanie 2-5 min ku kazdej tazsej pasazi tak to trva dlhsie ako cely DS1. Ale toto ma normalny system checkpointov ;-)
        • btw ten system savů je popravdě normální F5, jelikož vždy máš body na to udělat link, takže savuješ pořád... *7*
          • Nevidim v tom problem, aspon netreba stracat cas uplne zbytocne ako v DS, a hram rovno len zaujimave pasaze.
            • není to zbytečné, v DS je systém savů prvek lore a hezky to zapadá do koloběhu smrti...
        • expert promluvil. Sinh má bonfire hned u sebe, jako spousta těžších bossů..
          • Ved chvalabohu, aspon niektore bonfire su umiestnene zmysluplne.
      • Neztrapňuj se, zase si vymýšlíš, jak je tvým zvykem. Moc dobře víš, že jsem řekl, že jsem si pomoc z coopu zavolal asi 2x nebo 3x, nikoli na celou hru. Krom toho pořád nerozumím tomu, proč mi vytýkáš, že tu hru hraju tak, jak je udělaná - včetně multiplayeru. Asi ti fakt musím hodně ležet v žaludku :)
        • ps. už jsem ti několikrát řekl, že nevíš co je Dark Souls, opravdové Dark Souls, NG++++, calamity ring, solo hra, nemáš projeté DLC, tajné lokace nic, takže počítej, že budu nadále i tvůj stín, pokud si budeš neustále sraát do huby fakane ulhanej...
          • Jedinej, kdo mi serre do huby, seš ty (fuj) a serreš mi tam srračky, který jsem nenapsal *2* Jináč promiň, ale tolik mě DS zase nebavilo, abych ho hrál 6x dokola. Pokud ta hra (dle tvých slov) nestojí za to při prvním projití, tak je asi někde chyba a vážně to nebude tak super, jak ty si tady vymodluješ *3*
            • Pokud máš dobrou paměť, tak jen potvrzuješ to, že jsi největší lhář *1*
            • ty zoufálku, ty už nevíš, jak více se ponížit. Obtížnost Dark Souls je variabilní a můžeš si ji postupem času udělat ještě těžší, ty ulhaný fakane jsi neprozkoumal DLC oblast, vůbec nevíš, jak se tam dostat :) Minul jsi všechny tajné lokace, těžké bosse jedeš coop a nakonec tu všem vykládáš, jak je to lehké, ještě před tímto tvojím vystupovaním, jsi trvrdil, že jsi to hrál tři hodiny, a že je to šestkrát horší než Skyrim. Prostě neustále jen lžeš a já pořád nechápu proč :) Proč má pořád potřebu zvyšovat si na webu ego a přitom si ani neuvědomi ty lži, co navykládal předtím, pozor na mě, já mám dobrou pamět :)
        • ty se ztrapnuješ sám, prvně tady plácneš, že jsi všechny těžší bose je coop a teď tu meldíš sračky, jak je to strašne lehké, takové ubožátko dětinské *15*
    • Kinet1c
      Bol som stym tak aj ja. A hlavne na konci, sice kratka pasaz, pomerne, ale no :D ked ste nedohrali tak uvidite.
    • ganimoth
      Taky to musim hrat po castech, po nejaky dobe dostavam skoro amok a musim si dat pauzu :D
  • Llour
    Tohle se prostě povedlo *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit