Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oVer9000
    Mířeno na ty, kteří si stěžují na vizuální styl a na základě toho hru odsuzují:
    Kluci (holky?), až budete mít jednou možnost si to zahrát, tak tomu určitě dejte šanci. Možná to vypadá jako omalovánky, ale hrál jsem snad veškerý druhy turnajovejch stříleček od prvního quake, q3arena, všechny UTčka, battlefieldy, counter strike, team fortress, enemy territory, a tak dále... a rovinu můžu říct, že je to absolutně nejzábavnější multiplayerová střílečka, co jsem kdy hrál. A ty peníze, co to bude stát, je jen zhodnocení kvalit, který ta hra skutečně má. Žádnej lets play vám nedá představu o tom pocitu, kterej plyne z toho hraní. :) Skoro bych to přirovnal k Alien: Isolation, ano můžete koukat na lets playe, ale jakmile začnete hrát, tak víte... :D
    • Stačí tvůj profilový obrázek a hned je mi to jasné *1*
    • ja jsem hral a nevim :(
  • Inquisitor
    Mám z toho slušnou kinetózu :) Jinak na to, že u toho Adam mluvil, tak si to dával slušně.
  • Sheepa
    Protože ne všichni čtou diskuze přímo pod videem na youtube, tak dám svoji poznámku i sem:

    Neboť jsem takový maniak přes MMO a MP tituly, co se týká přehledu a zkušeností, tak jsem chtěl jen dodat, jak jste srovnávali Overwatch s TF2, či jinými podobnými kousky... Pokud by někoho opravdu odrazovala cena, ale chtěl by si zahrát podobně laděnou věc, pak je tu takový přicházející F2P bratříček od Hi-Rez Studios s názvem Paladins. Přišlo mi to z ukázek a povídání developerů jako velice podobné tomuto žánru. :-) Tak jen pro info, protože jsem to ve videu nezaslechl. Toť vše pro doplnění..... *3*
  • I ked ta hra vypada zabavne (minimalne na kratky cas), najhorsie na nej je ten platobny model. Uz to ze to neni f2p je docela cudne kedze hra je stylizaciou cielena hlavne na nizsiu vekovu kategoriu. 40 eur ako najnizsia zakladna cena je celkom dost na tento typ hry ale kazdy vie ze blizzard si da rad zaplatit a casto to je vidno aj v kvalite detailov a pod, lenze dalsi herovia (a mozno aj mapy) v dlc za realne prachy neskor je uz hodne greedy aj na blizzard (tento model je na 90% isty podla Q&A na blizzcone). Tymto stylom ta hra nema sancu zaujat nejake sirsie publikum co bolo aj vidno podla reakcii na reddite pocas blizzconu. Sa mi tak zda ze blizzard je zase vo faze namyslenosti, ked im HS vynasa neskutocne prachy za priblble expansion ktorych tempo releasov sa zvysuje.
    • ty vole dospeli jsme do stavu, kdy prodavat hru za standartni cenu misto vycuraneho f2p systemu je namyslenost. ach jo, kam to ten svet speje.
      • pekne ty :)mas naprostou pravdu f2p je mor kde nemas zadnou pocatecni investici,ale to neznamena ze budes hrat zadarmo.blizzard jako jeden zmala nema f2p politiku nastavenou nijak agresivne.
        I tak sem do heartstone dal vic jak tech 40e.... 2x datadisk 22e+nekolik balicku za 17e no a svete div se jsme na nejakejch 100e za F2P.
        Nerikam ze to tak ma kazdej ,ale ze se to memu modelu blizi svedci zprava ze hs ma prijmy neco okolo 500 000 000/mesic. 40e neni malo ,ale dle meho to neni ani nejaka zavratna castka.
  • Chápal bych F2P ale 50€ za tohle ? NO comment.... Já si raději koupil BF....
  • proč ma vetšina z nich činske rysy
    • Protože anime. Amerika už zřejmě zapomněla na vlastní tradici v animovaném filmu.
  • Mohu říci, že jsem v betě. Přesto hru prakticky vůbec nehraju. Důvody jsou dva. Ten první - subjektivní - nejsem moc dobrý ve střílečkách a tohle je zběsilá jízda - tedy pro mě. Kdybych si na postavu připl terčík s nápisem frag zadarmo, nebylo by to z půlky tak hrozné, jak to se mnou ve skutečnosti je. Druhý důvod je hra samotná. Blizzard podle mě šlápl hodně vedle, někam do příkopu, kde se zrovna jak na potvoru nacházelo lejno od psa nakaženého leprou a cholerou. ta hra nemá šťávu, nemá osobitost a je stupidní. Když srovnám tuto hru s JAKOUKOLIV jinou hrou od blizzardu, všechny jsou 10000000x lepší. Nemám nic proti střílečkám, ale tohle je tuctová hra v rádoby zajímavém kabátě a nenabízí nic, co už tu nebylo. Sorry, za mě palec dolů. A znova říkám, jsem hrající betatester, takže toto mé hodnocení nezakládám na videjkách z youtube. Na druhou stranu přiznávám bez mučení, že jsem hodně ovlivněn "very low skillem" který dokážu ve střílečkách vymáčknout. Pro hráče odkojeného na CSku nebo tak, to nebude asi tak tragické
    • zkus si najit kamoše s ktery budete spolupracovat, nebou rovnou nejakej tým/klan a uvidíš že získaš nejake fragy; nebo hraj za nejakej support charakter a nechod po mape solo, ale vyber si nejakeho skilled hráče a skus mu pomahat. Tohle by ti mohlo pomoct se zlepšit
    • Taky jsme v betě.Já nevím jak ty , ale já na trhu nic moc podobnýho ke hraní nemám.Jo je tu Team fortres 2,kterej sem tak nejak minul.Alepsoň u mě se blizzard trefil fps mam rád a dotu 2 taky a tady je tak nějak od každýho něco :)
      Ke grafice no jsou to omalovánky ,ale která blizárd hra není že.Pokud bude vyladěná hratelnost jak obvykle jdu do toho.
  • já MĚL blizzardí hry hodně rád, ale tohle ???... *7*
    • já je mám rád pořád a moc, ale tohle unreal tournament pro 3+*11*
  • Nic moc teda. Ať si to číňani užijou, já čekám na Unrel Tournament
    • Meznia
      Hra stojí 40$. To Číňani hrát nebudou.
      • wowko tady taky stoji 13€ na mesic at hrajes nebo ne a v cine stoji paketel a jest ejen za herni cas tedy kdyz nehrajes nic se ti neodecita... takze to ze to stoji v US aEU hodne neznamena ze cinani to nebudou mit za dolar nebo f2p... *3*
        • Meznia
          To je fakt, ale taky pořád hrajou crossfire místo csgo, takže je musí přetáhnout čínskýmu team fortress.
  • hmm nic moc, ta asijská grafika je úděsná...
    • A je to tu zase .. Něco je hezky barevně možná víc světle vykreslené a vše je pro Asijský trh to samé i s pandarii .. určitě měli tvl záměr dělat vše pro Čínu kdyz je toho tam půlka cenzurovaná ne ? se kua vzpamatujte. Je to normální hezká barevná hra ale kdo říkal, že to má hrát 25 panic na zaprděné židličce
      • coze? pandarie je dokonce i priznana ze to delali kuli asijatum. mozna nebud tak zaslepenej. Respektuju ze se ti to libi - ok me ne. Ale mel bys chapat věci v sirsich souvislostech v době kdy je cinskej trh stale dulezitejsi a co si budem rikat ,dulezitejsi nez třeba evropskej.
      • Tak zrovna pandy byla reakce na klesající počet předplatitelů v Číně. To nejsou jen barvičky. Celej ten grafickej styl je hnusnej. Nevím, proč do toho pleteš cenzuru, ta se her moc netýká.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit