Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To může být dobrá hra jak chce, ale to cestování tam a zpět stále dokola, kdy se postava 50x unaví a boje se stále se respawnujícími stejnými protivníky na stejných místech je tak pro sadomasochisty.
    • vypadlo mi tam cestování pěšky.
  • Dragons dogma ma velkou oblibu, na konzolich ji hralo spoustu lidi a ted na steamu se uz drzi druhy tyden jako nejprodavanejsi, hraje ji cca 40 000 lidi denne, tolik pro midnighta a jeho pomerne osamoceny boj proti vetrnym mlynum. Co nadelas chlape, lidem se to libi, a to i kdyby si delal bobky.

    Jinak samozrejme o tom proc je hra tak dobra tady nic psat nebudu, jedna polovina trollu by nevedela o cem mluvim a druha by nesouhlasila i kdyby to byla pravda a ti kterym se to libi nic takove cist nepotrebuji. A vy další mate youtube, fora která jsou plna informaci a pak taky hru samotnou, takze to staci zkusit. Navíc jsem o te doby co hra vyslla sepsal na ruznych forech tuny informaci a uz me to nebavi. Dragons Dogma je skvela a originalni hra, ale az ten kdo ji poradne zkusi to muze poznat (ne všichni jak je videt na midnaghtovi, ale ten zrejme bude trpet nejakou vzácnou poruchou)
    • MidnighT91
      Lidi neposlochejte mě, poslouchejte fanbóje flashe a kupte si to. Pak to běžte flashovy omlátit o hlavu, až poznáte že v roce 2016 je tahle hra pro pc dost ubohá...
    • Je to prumerna hra s mnoha nedodelky proste to tak je
      • když si nekde něco prectes tak tomu není potřeba hned verit, lepsi vlastní zkušenost..je to jako ze sexem..vis..bobanku:)
        • MidnighT91
          Ano lepší vlastní zkušenost. proto by jste to měly radši prvně stáhnout, protože po té zkušenosi to určitě nekoupíte...
        • jo tos mi to dal tahat sex do debaty o hrach jako protinazor na to ze ta hra je prumerna....
    • To je tak težke je sem vypsat ješte jednou?
    • Mas pravdu, takovy Solitaire zadny pribeh nema a hraje ho denne mnohem vice lidi. To je kvalitni hra.
    • PreidaQ
      A je takový problém pochopit, že někteří lidé věří, že když hra nemá dobrý příběh, questy a podobné věci, nemusí se nutně jednat o dobrou hru?
      • Historie mluvi proti tobe, spousta slavných a legendarnich her zadny pribeh poradne nemá, a presto jsou obecne povazovany za skvele hry. Samozrejme osobní preference jsou věc jina, ale to na faktu ze DD je dobra hra nic nemeni.
  • bylo by ještě fér zmínit, že ta hra má dost promakaný level desing a systém podzemních zkratek, které spojují různá území, proto je dobré využívat exploring. Myslím si, že i kvůli tomu tam není kůn. Tvůrci se snažili doslova dokopat hráče k prozkoumávaní světa.
  • asi se muzeme shodnout na tom ze je to dobre akcni (dvakrat podtrzeno) rpg.
  • asi se muzeme shodnout na tom ze je to dobre akcni (dvakrat podtrzeno) rpg.
  • Uff, tak GamesPlay jako obvykle celkem o ničem. Už mnohokrát to tu bylo, hrajou to lidi, který o tý hře nic nevědí (to že jeden šišlá tak, že to nejde poslouchat, pominu) a ukážou z ní snad to nejmíň zajímavý, tedy začátek. Dobrý RPG se prostě hned na začátku nemusí projevit a kluci si mohli k představení hry třeba pozvat někoho, kdo ji zná a má k ní co říci. Jako by mi novou knížku představoval někdo, kdo četl prvních dvacet stránek, toho bych asi taky poslal do háje.
    Ale já jsem si k vánocům nadělil season pass do Dark Souls 2 a po 560ti hodinách už mi ta hra vážně nemá moc co nabídnout. Dragons Dogma PC pak byla moje tajná volba pro další koupi a musím říct, že komentáře mi snad napověděly víc než video nad nimi...
    • Je videt, ze otec Hnisavce mel v mladi napilno. Ale jsi mekky, nevlastni bracha ma v DS serii 2000h+
      • jiste, protoze je tak tupy ze to neni schopny dohrat normalne :D
    • Tvrzeni, ze o te hre nic nevedi je prehnane a je pochopitelne, ze fanousek te hry o ni vi mnohem vic, pac je to hra komplexni a rozsahla. Takze z te hry nebylo odhaleno mnoho, ale casualni hraci jako Mantor z ni stejne ani o mnoho vic nepoznaji. Ber to jako prochazku hrou ocima masoveho hrace.
      • Neboj sa o mna, vrat sa radsej k hc hram ako Destiny, ci F4 , ja si DD prejdem a velmi rychlo sa prejavia vsetky jeho klady a nedostatky ;-)
        • ukejhaná husa Mantor. Musím říct, že většinou na takové jako ty ani nereaguji, ale z tebe ta malost jde cítit na sto honů a to se mi šíleně hnusí...
          • Tak si si ulavil, nudne, bez obsahu ci stylu , ale hlavne ze ti je lepsie ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit