Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • owny
    Koukám, že i můj včerejší komentář poukazující na technický stav hry je smazaný. Tu někdo nějak neunáší. *1*
  • metacritic 3.2 som zvedavy kolko tomu daju miestni umelci !!
    tejto firme by som značku Mafia najradšej zobral...
    • 5/10
  • Morraw
    Doporučuju vypnout blur...
    1. Stáhněte zde http://www.mediafire.com/file/n6vta25x7qaiy6a/Mafia+3+Reshade+3.0+by+Nyclix.zip
    2. Nakopírujte soubory do složky Steam\steamapps\common\Mafia III
    3. Jestli chce používat Steam overlay, tak přejmenujte d3d11.dll na dxgi.dll
    4 Filtr přepínáte pomocí Scroll Lock
    • Díky! Velká změna k lepšímu.
  • Je jasné, že "Vávra fan boys" budou mít vždy problém, ale hra není o tolik horší než jiné, aby dostávala 3/10 apod.. Mafia 3 je slušná hra. Bohužel jí dělali víc obchodníci než nadšenci, ale to neznamená, že se u ní nebudete bavit. Mohla být lepší, mohla být horší, neuráží mě.
    • Tak ono asi záleží co čekáš. Podle všeho je to fakt zabugované. To se sice as ičasem opravý. Ale působí to jak pozdní betaverze a ne finální hra. Co se týče náplně, tak každého baví něco jiného. A třeba ubisoftí copy+paste mise nejsou něco, co bych vyhledával.
      Ale jako jinak souhlasím, že lidi srovnávají s první mafií dost neobjektivně. Ta hra taky nebyla dokonalá a těžila z toho, že tehdy nic podobného nebylo (jen GTA III a to vůbec neřešilo příběh). Ale z hlediska náplně či hratelnosti je míle pozadu i za tím co nabízí mafia 3. Umělá inteligence, soubojový systém, apod... nebyla to žádná sláva a člověk to spíš musel přetrpět aby viděl další fajn story animačku.
  • Neskutečné co tady na Tiscali předvádíte... zablokovali jste mi IP adresu jenom protože jsem psal pravdu ohledně této atrapy na hru. Nepsal jsem žádné vulgarity ani nic jiného. Je to ostuda a už pro mě nejste objektivní herní server. Co čekáte??? Že tuhle parodii bude někdo chválit???
    • IGN tomu vrazilo stejne hodnoceni jako Mafii 2. Ne ze by to chvalili, ale prej dobry *1*
      • Vlastne vic. Mafia 3 ma 7.5. Mafia 2 ma 7. *2*
  • jenda84
    já jsem jenom zvědavej, kolik tady tomu dají bodů.. pač v levelu psali další hype článek, jak už se nemůžou dočka hraní plný verze *1* *1* a přál bych si fight club s Danem Vávrou, třeba jenom část, s osobním feedbackem na tenhleten krásnej kousek *1*
  • Ristoro
    Paradoxně věci, kterých jsem se nejvíce obával, to je Lincoln a příběh, jsou na hře to nejlepší. Tedy alespoň po tom intru kdy vás zradí. Nicméně grafika a technická stránka hry.... Pánové, něco tak špatného jsem neviděl hodně dlouho. Troufám si říct, že některé textury se rovnají kvalitě textur z GTA IV. Zkuste se podívat na nebe v noci, některé mraky jsou opravdu "nádherné". AI není tupá, AI je absolutně dementní. Jsem rád, že jsem hru upirátil, lituju těch, co vyhodili 13 stovek z okna.
    • Lukass
      AI je uplne silena, rekl bych ze se jedna o nejhorsi AI v AAA hrach vubec, a ty pohyby kdy se vsichni hejbou jak po obrne, Je to fakt sila.
  • Tak co? Už ta bublina plná prznění českého "virtuálního pokladu" splaskla, nebo jim to ještě někdo žere?
  • Když jsem na začátku u prvního videa, které ukázali psal, že tohle nepůsobí jako Mafia a nebude to Mafia, byl jsem div ne ukřižován :) ... No čekal jsem to a i když jsem v jednu chvíli uvažoval o koupi byť maximálně ve slevě, tak teď ani omylem ... Na to už nemám ani čas ani nervy abych se trápil u kktiny. Před pár lety bych si to možná ještě zahrál, dnes už si hodně rozmýšlím do čeho investuju čas i peníze. Je to smutné jak to dopadlo, a jen se bojím co dalšího kdo v budoucnu zmrší. Na druhou stranu alespoň bude víc času na jiné aktivity. Tak mě tak napadá jestli to nakonec není záměr jak dostat lidi od her :) ... Jak jsou ti vývojáři uvědomělý ... měl bych jim vlastně poděkovat :p
  • Nahranych 20 hodin. Vrele doporucuji. Kdyz clovek promine ten krvavej zapad slunce, tak je to super hra. Za mne tak 8/10 a docela obstojna dalsi Mafie.
    Ty velke prodeje jim preji.
    • ps: predpovidam tak -30 :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit