Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měl bych pár dotazů, protože po těch 20 letech, co jsem to hrál naposledy, si to fakt nepamatuju:
    1) Opravdu to byla vždy freewerová hra, když na úvodní obrazovce máte nápis ** Shareware Version **?
    2) Nepamatuji si, že by se nám tenkrát generoval ten fotorealistický terén. To se dá někde zapnout? Ve videu je na začítku terén z fotek, ale potom to hrajete jenom na jednobarevném.

    3) Když vidím, jak dlouho se generovaný terén vykresluje, to bylo tenkrát ještě pomalešjí, nebo to tak dělá na nových počítačích, případně to je spuštěné s nějakým zpomalovačem?
  • Jack1947
    Díky tomu bYlo Worms a ostatní klony tak zábavné *4*
  • Jediný pozeratelny český kanál o videohrach.
  • Jeeeeeeeeej moje detstvo :D
  • ravux
     
  • Tak tohle je uberetro. Co do grafiky a zvuku nejnadčasovější věc vůbec.
  • To sem frčel na 386ce! xD
  • Taková blbost a kolik jsme si u ní s kámošema užili zábavy.... Singl player k ničemu a ve třech a více na jednom počítači.
    • to mělo končit že ve třech a více to byla pecka, při které se bitvy občas přenášely i přímo mezi nás před monitorem :-)
  • Ghost47
    Já do teď myslel, že "matka všech her" je to kvůli tomu, že úplně první počítač na světě stavěli pro armádu na počítání tabulek pro dělostřelce, takže svým způsobem na tohle *4*
    • Spíš proto, že ti, kdo ji viděli a hráli, prodělali duševní otřes (se podívej na ty dva) - tahle hra se na tobě podepíše za zvuku donekonečna se opakující exploze.
  • Odulin
    Klasická pecička, kterou jsme s bratrem jednu dobu hráli do zblbnutí. :)
    • Dobra hra, taky sem ji hraval, ale ne tolik, protoze to bylo v dobe Dooma apod. her. ;). Pamatuju si, ze byla jeste jedna podobna hra, hral sem to kdysi u souseda na 286. Tank Wars nebo tak nejak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit